2777
2789
عنوان

یه مادرشوهر میتونه اینقدر پست باشه

693 بازدید | 16 پست

پناه بر خدا که از دست این‌ پیرزن خدانشناس چند تا تاپیک‌ پشت سرهم از داستانهاشه...  دیشب رفتیم دیدن پیرزن لعنتی شب عیدی. به بچم که از ذوق شلوغی قاطی بچه ها میچرخید آروم گفتم مامان جان مادربزرگ رو دیدی؟ آروم گفتم با مادربزرگ روبوسی کردی (تو پرانتز بگم بچه رو تشویق به بوسیدن کسی نمیکنم حتی مادر خودم ولی جو اونجا یه طوری سنگین شد و بچه سمت مادربزرگ نرفت اولش که گفتم بچه یادش بمونه به بزرگتر سلام بده). مادرشوهره کنارم بود گفت آره عزیزم  دیدمش. با یه حرص و روبرگردوندنی گفت خنده‌اش حرصی بود. 

امروز شوهرم یه سر رفت بیرون برگشت با ناراحتی گفت چه رفتاری بود کردی؟! چرا مادرم خواسته بچه رو بوس کنه بچه رو کشیدی کنار گفتی فقط مامانش میتونه بوسش کنه؟؟؟!!! 

اخه پیرزن دیوانه. خدا شفات بده. چه طور امثال تو از خدا نمیترسن؟؟؟ فکر روز مردنت باش لعنتی. عقده‌ی پسر طلاق گرفته رو که پز زنش رو به من میدادی و ناجنس از آب دراومد و مهریه گرفت و بچه رو انداخت گردن تو، چرا سر من خالی میکنی؟؟؟؟ خدا شفا بده روح و روان این پیرزنها رو. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به دختر میگفتی، حقیتتو به باباش بگه

"نذار يه غم، هزار تا نعمت رو از يادت ببره !"🌱📿.                 نه ازدواج کردن اونقدر خاصهو نه جدا شدن اونقدر فاجعه و بحرانما عادت كرديم با خاص كردن رويدادهاعدم وجود و نبودشون را تبديل به فاجعه كنيم.واسه همينه كه در بعضی از جوامع٣٠ سالگى سن خاصيه چون فكر ميكنن بعدش قراره چى بشه!حالا قبلش چى بوده كه بعدش چى باشه!٢٩ سالگيمون خيلى خاص بود حالاكه ٣١ سالگيمون بخواد فاجعه باشه؟!اصلا فراتر از اون از صفر تا ٣٠ سالگيمون چه گلى به سرمون زديم كه حالا از ٣٠ تا ۶۰ نمی‌تونیم بزنيم؟اما ما هنر و تخصص اصليمون خود زنيهيعنى عاشق اين هستیم كه شرايط عادى رو بحرانى كنيمو بعدش براش دنبال راه حل بگرديم.الآن كسانى كه طلاق گرفتن مردن؟يا كسانى كه ازدواج نكردن خيلى درمانده هستن؟يا كسانى كه بچه دار نشدن خيلى بدبخت هستن؟!چى تو سر ماست انصافاً؟!لطفاًياد بگيريم كه ازدواج و مدرک تحصيلى و بچه و...معيار ارزش گذارى ما نيستو اين‌ها فقط انتخاب‌ها و تصميماتیه كه ما در طول زندگى ممكنه بگيريم يا نگيريم.پس هر موضوعى رو اونقدر خاص نكنيمكه جهت مقابلش تبديل به فاجعه بشه.‌
به دختر میگفتی، حقیتتو به باباش بگه

خیلی کوچیکه. نه میتونه صحیح تعریف کنه نه دوست دارم خبر دادن و تعریف کردن یاد بگیره. خبرچین بشه یه وقت. چون خانواده باباش اهل حرف کشیدنن نمیخوام یاد بگیره. 

خیلی کوچیکه. نه میتونه صحیح تعریف کنه نه دوست دارم خبر دادن و تعریف کردن یاد بگیره. خبرچین بشه یه وق ...

اسی جان خبر چین چیه؟؟؟

توضیح دادن حقیقت..

اونم یه جوری که مثلا نفهمه.

مثلا بگی به بابا بگو رفتی به مامان حون سلام بدی و....

"نذار يه غم، هزار تا نعمت رو از يادت ببره !"🌱📿.                 نه ازدواج کردن اونقدر خاصهو نه جدا شدن اونقدر فاجعه و بحرانما عادت كرديم با خاص كردن رويدادهاعدم وجود و نبودشون را تبديل به فاجعه كنيم.واسه همينه كه در بعضی از جوامع٣٠ سالگى سن خاصيه چون فكر ميكنن بعدش قراره چى بشه!حالا قبلش چى بوده كه بعدش چى باشه!٢٩ سالگيمون خيلى خاص بود حالاكه ٣١ سالگيمون بخواد فاجعه باشه؟!اصلا فراتر از اون از صفر تا ٣٠ سالگيمون چه گلى به سرمون زديم كه حالا از ٣٠ تا ۶۰ نمی‌تونیم بزنيم؟اما ما هنر و تخصص اصليمون خود زنيهيعنى عاشق اين هستیم كه شرايط عادى رو بحرانى كنيمو بعدش براش دنبال راه حل بگرديم.الآن كسانى كه طلاق گرفتن مردن؟يا كسانى كه ازدواج نكردن خيلى درمانده هستن؟يا كسانى كه بچه دار نشدن خيلى بدبخت هستن؟!چى تو سر ماست انصافاً؟!لطفاًياد بگيريم كه ازدواج و مدرک تحصيلى و بچه و...معيار ارزش گذارى ما نيستو اين‌ها فقط انتخاب‌ها و تصميماتیه كه ما در طول زندگى ممكنه بگيريم يا نگيريم.پس هر موضوعى رو اونقدر خاص نكنيمكه جهت مقابلش تبديل به فاجعه بشه.‌
حالا مثلا پیرزنه‌موقع خواب هم روسری از سرش نمیوفته نماز هم میخونه ولی عین سگ دروغ میگه و بدجنسی میکن ...

شاید باورت نشه اما چند ساله ندیدم یه رکعت نماز بخونه یا یه مراسم مذهبی بره. اما کشته ما رو با نذریهاش و اصرارهاش که اسم مذهبی واسه بچه تون بذارید. گند زد به آرزوهام تو شناسنامه گرفتن واسه بچم. منم نذریهاش رو میریزم میره چون اهل دعا و جادو هست میترسم چیزی ریخته باشه توش

اسی جان خبر چین چیه؟؟؟توضیح دادن حقیقت..اونم یه جوری که مثلا نفهمه.مثلا بگی به بابا بگو رفتی به ماما ...

نه اصلا تو سنی نیست که بتونه واقعیت رو تشخیص بده و بگه. فقط گاهی چیزی که دیده میگه. مثلا یهو میگه مامان بزرگ بهم اخم کرد و ...!!! ولی سوال کنم حقیقت رو نمیشه از حرفش قطعی فهمید. کوچیکه. بعدم شوهرم حرفم رو باور کرد. فقط تعجب کردم از پستی این پیرزن فتنه انداز که خبر دروغ داده به پسرش و گله کرده ازم!!!! 

حالا شما واسه همسرت واقعیت تعریف میکردی...

خودتم ناراحت نکن...

ب تخم سمت چپ بچت...

پیرزنه عقل و شعور نداره ی چیزی گفته

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
حالا شما واسه همسرت واقعیت تعریف میکردی...خودتم ناراحت نکن...ب تخم سمت چپ بچت...پیرزنه عقل و شعور ند ...

تعریف کردم و باور کرد. مادر خودش رو میشناسه. اما آدم فتنه گر هر روز یه داستان تو آستینش داره. مشکل اینه. واقعا دهنم باز موند آخه دروغ بی ارزشی بود. 

تعریف کردم و باور کرد. مادر خودش رو میشناسه. اما آدم فتنه گر هر روز یه داستان تو آستینش داره. مشکل ا ...

ولش اصلا با شوهرت بحث نکن...

بزار هرچی دوس داره فک کنه..

بعدم دوری دوستی باش..

زیاد رفت و امد نکن

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
ولش اصلا با شوهرت بحث نکن...بزار هرچی دوس داره فک کنه..بعدم دوری دوستی باش..زیاد رفت و امد نکن

مگه میشه بحث نکرد. مرد باید متوجه باشه مادرش یا کلا خانواده اش راست میگن یا دروغ. و فهمیده مادرش واسه خالی کردن عقده هاش هر کاری میکنه.‌میگه پیره ناراحته واسه برادرم تو ببخش. چی بگم والا. 

2801