2777
2789
عنوان

خواهر شوهرم کتکم زد و از خونم نداختنم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 25336 بازدید | 302 پست

عزیزم اگه فاکتور طلاهاتو داری دزدی اعلامشون کن و خواهرشوت و معرفی کن واسه این موردم بدو پزشک قانونی بگو امنیت جانی نداری خودتم چندجایی از بدنتو کبود کن با عکس بگیر بگو اینا از قبل بوده ولی در و قفل میکرده نمیذاشته برم بیرون عکس و واست پس زمینه میکنن عسر حجر کن و به هیچ عنوان درخواست طلاق نده واسه نفقه مهریه و ضرب و شتم از شوهرت و خواهر شوهرت شکایت فقط لطفا کوتاه نیا

سیستان من نقطه ی امن فراموش شده...🌙 یک  جمع نکوشیده رسیدند به مقصد/یه قوم دویدند و به مقصد نرسیدند :) شهر من درگیر روز های سختیه شهر من زادگاه رستم دستان مهد زرتشت و کوه اوشیدا شهر تمدن 5هزار ساله شهر علم ،چشم مصنوعی شهر تالاب خشکیده ی هامون شهر تاکستان های فرسوده پر از گندم زار های خشکیده شهر فراموش شده ی من مث ماهی کوچولوی قرمزی که از اب دور افتاده داره تقلا میکنه واسه زندگی کردن واسه تپیدن شهر کوچیک فراموش شده ی من ،شهر کوچیک فراموش شده ی ایران منتظر ابه منتظر زندگیه... #جانفدا
تاپیکاتو خوندم. صفحه های اول درباره بوس و گاز گرفتن بود و عشقولیای زن و شوهری. یهویی خواهر شوهر اومد ...

اره گلم ما ۴سال دوس بودیم عشق و عاشقی کردیم اما فقط دوسه ماه.....بعدش خواهراش اومدن وسط و حسودی کردن گفتن داداشمون حق نداره بیاد خونه مامانت اینا.خودتم حق نداری بری.من مخفیانه میرفتم خونه مامانم اینا...کلا داداششون رو عوض کردن انگار طلسمش کردن سرد شدیم مایی ک ی لحظه ازهم جدانمیشدیم....اخراش ک طلاق میگرفتیم گف برگرد دوباره زندگی کنیم گفتم ن.گفت پس میمونی خونه گفتم من همین الانشم خاستگار دارم بعد تودادگاه همش میگف زیرسرش بلندشده طلاق میخاد..خلاصه از نفقه و ۵۰۰سکه گذشتم و فرار.دقیقا ۹۸/۱۲طلاقم ثبت شد ۱۴۰۰/۴هم عقد کردم.الان شنیده ک ازدواج کردم حتی این شوهرم عروسی گرف بارم عروس شدم😂خبرش رسید بهش اما فعلا تا ب الان جوابی نشنیدم ازش...ن خودش ازدواج نکرده اخه کی میاد بهش جز منه احمق.همه میگفتن این چی داره اخه رفتی بهش.لاغر مردنییییی گوشاشم ک چی بگم از بس بزرگ بود.ماشالا این شوهرم هم هیکلیه هم همو دوس داریم هم خانوادش عالین خدایی شانس اوردم🥲البت همه اینا حقمه چون فقط خودم میدونم چیا کشیدم.......منی ک بخاطر طرف خودکشیم کرده بودم خواهراش گفتن طلاقش بده زنی ک قرص بخوره خرابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با صدایی که ضبط کردی شکایت کن تا اونجایی که من میدونم جرم توهین با ضبط صدا ثابت میشه (استاد دانشگام که قبلا بازپرس بود سر کلاس گفت) 

و این که مگه همون روز خودتو نرسوندی کلانتری صورت جلسه داری که انداختت بیرون ؟

تو صدایی که ضبط کردی این که شوهرت بهت گفته برو خونه بابات هست ؟ 

بعد اونا میخوان بگن شما طلا هایی که برای خودت بودو ربودی این که ادعای منطقی ای نیست از این نظر نگران نباش 

تو دنبال راهی باش که ثابت کنی اونا برداشتن 

کاش پزشک قانونی میرفتی برای جای خراشا تو این که طلاهارو بزور از دستت در اوردن کمک میکرد اگه جاش مونده 

فقطم به یه وکیل اعتماد نکن همیشه از چند تا وکیل مشاوره حقوقی بگیر بعد 

اگه نظرم متفاوت با نظرت بود ریپلای نکن چون تغیرش نمیدم