2777
2789
عنوان

بچه سوممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 5323 بازدید | 270 پست
اره این آزمایش فقط تهران میگیرن توو 6*7 هفتگی معلوم میشه بچه چیه

ازایشگاه مندل تهران میگیره ولی تو شهر خودت نمونه رو بفرست براشون نمیخاد اگ تهران نیستی بری تهران

یه مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره همه باهم بزرگ میشن و ی دفعه جمش میکنی می زاری کنارو انشالله که پسر باشه نذر کن که محرم ...

نذر کردم اسمش بزارم حسین و انشالله سال دیگه محرم کلا لباس سیاه بپوشم تنش 

یه مادر
بندازش تا زندگی دوتا دخترات و نودت با خاک یکسان بشه. خجالت نمیکشی اینقدر راحت در مورد قتل یک انسان ...

حتما ندیدی میگم هرشب سر ساعت ال دی میخوردم و طبیعی هم جلوگیری میکردیم

یه مادر
وای چه استرسی گرفتم😭 با این همه پیشگیری چطوری آخه

شووووووک شدم دو روز میگم حتما ازمایشگاه اشتباه کرده اخه چجور ممکنه ولی سونو دادم ۵ هفته بودم

یه مادر
جلوگیری درست باشه امکانش صفره اگه نه دیگه ممکنه

۲ ساله هرشب سر ساعت ۱۱ قرص ال دی میخوردم و همزمان باهاش طبیعی هم جلوگیری داشتیم چون اصلا قصد بچه نداشتیم دگه

یه مادر
چقد تو منی... منم همین جور بودم ی پسر داشتم و ی دختر، سومی زو باردار شدم هرکار کردم بیفته موند الانم ...

گلم شما ک دوتای اولیتون جنسیت شون فرق میکرد بارداریتونم متفاوت بود؟؟؟

تو دلم نی نی دالم 😍گناه داره 😘خوابیده
کار خدا یعنی چی عزیزم.جلوگیری طبیعی ریسک داره حتی با قرص،رو خود قرص هم نوشته صد در صد نیست،شما باردا ...

کجای جلوگیریم بی احتیاطی بوده؟ هرشب سر ساعت ۱۱ قرص خوردم و همزمان در کنارش طبیعی هم بوده .. ازین مطمعن تز سراغ داری؟

یه مادر
2801