2777
2789
همین مورد پیش اومده برام خاک بر سرش کنن دودلم شوهرم میگه ببخش دیگه تکرار نمیکنم

ب شرطی بخشش ببین اول واقعاً پشیمون باشه بعد حق طلاق بگیر بعد هم خونه داره ب نام کن یه فرصت بده

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشاشم تو کفشش تو دسشویی ،😝😝 

هیچی مجبورش میکنم دومی رو طلاق بده وگرنه خونش پای خودش ب مررررگ خودش راضیش میکنم بیچارش میکنم ننشو میارم جلو چشاش کاری میکنم آرزوی مرگ کنه فعلا همینا ب ذهنم رسید

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
مگه بدون رضایت زن اول میشه همچین چیزی؟؟

صیغه نود و نه ساله می‌کنن تو شناسنامه هم نمیره ک نیاز ب اجازه باشه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
نمیشه که اجازه نداره

صیغه می‌کنه خواهر 

نبخشیاااامهریه ات رو بگیر برو پی زندگیت

دلم واسه دخترم میسوزه الان خیلی حساسه میترسم از نظر روانی اسیب ببینه وگرنه حق طلاقم دارم حضانتم که دخترم سال دیگه ۱۸ ساله میشه 

دلم واسه دخترم میسوزه الان خیلی حساسه میترسم از نظر روانی اسیب ببینه وگرنه حق طلاقم دارم حضانتم که د ...

سن بلوغ رو گذرونده،اگه دختر عاقل و ننطقی هست و شرایط تامین رفاهش رو داری باهاش صحبت کن،قطعا درکت میکنه و کنار میاد با موصوع

2801