2777
2789
عنوان

مهمون داشتیم جلوی همه بهم گفت چاق😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1873 بازدید | 60 پست
عزیزم بابام بود یعنی چی بزن تو دهنششاید باورت نشه ولی پدر و مادرمو اینقدر دوست دارم ک حتی الانم دلم ...

بزن تو دهنش اصطلاحه😂 یعنی اینکه به قدری جدی برخورد کن و انتقاد کن که پشیمون بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابامو خیلی دوست دارم حتی با اینکه بهم این حرفو زدباورت میشه هنوزم دلم نمیاد حتی تو ذهنم بهش چیزی بگ ...

من خودم سال کنکورم چاق شدم بابام مسخرم میکرد بعدش که خییلی لاغر شدم میگه چیه شبیه قلیون شدی واقعا درک نمیکنن انگار که یسری چیزا رو نباید گفت

عزیزم بابام بود یعنی چی بزن تو دهنششاید باورت نشه ولی پدر و مادرمو اینقدر دوست دارم ک حتی الانم دلم ...

از اول بگو بابام انقد توهین نکنن 

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
با BMI اگر 24 باشه، باید 65 کیلو باشه فووقش..ولی استخون بندی پهن خب خیلی فرق داره

هم استخون بندی هم اینکه بعضی حجم زیادی از بدنشون عضله ست و چاق به نظر نمیرسن 

من یکی میشناسم ۸۰ کیلو لاغر به نظر میرسه چون ورزش کاره و عضله ای یکی ۷۵ چاق به نظر میرسه چون بدنش دنبه و چربی 

قدشونم هم اندازه ست

ای زندگی حرومت بشه جوانیم 
بابامو خیلی دوست دارم حتی با اینکه بهم این حرفو زدباورت میشه هنوزم دلم نمیاد حتی تو ذهنم بهش چیزی بگ ...

عزیز من از اول بنویس بابام  که کسی بهشون توهین نکنه، قطعاااااا شوخی کردن

بسیار سالها گذشت تا بفهمم انکه در خیابان میگرید.        از انکه در گورستان میگرید، غمگین تر است
2801