2777
2789
عنوان

مهمون داشتیم جلوی همه بهم گفت چاق😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1906 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کی بهت گفته باید بزنی رو دهنش. شخصیت خودت سسته حرف نمیزنی حتی اگه مادر و شوهرت بوده باشن

عزیزم بابام بود یعنی چی بزن تو دهنش

شاید باورت نشه ولی پدر و مادرمو اینقدر دوست دارم ک حتی الانم دلم نمیاد بهش چیزی بگم

فقط موندم چجوری دلش اومد 

خب از اول میگفتی بابات،بنده خدا این همه بهش توهین نمیکردن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
شوهرت؟ تعریف کن خب چیشد ک گف

نه بابام گفت

سفره پهن کرده بودیم داشتیم غذاهارو می‌بردیم میزاشتیم رو سفره از جلوش چندبار رد شدم ک برم داخل آشپزخونه بعد بهم گفت چقدر پهنی(خودش میگه شوخی کرده)

وا ول کنا مگه بچه ای بخاطر حرف کسی گرسنگی بدی به خودت 

خیلیم ‌وزنه نرماله منم قدم ۱۷۵ ،الان ۸۰ کیلوام چندین سالم هس ورزش رزمی سنگین میکنم غذای سالم هم میخورم خودم میدونم هیکلم اوکیه دیگه بقیه هرچی بگن برام مهم نیس خودم بدن خودمو دوس دارم 

تو اگه خودت اعتماد به نفس داشته باشی کسی که از بیشعوری خودش یه حرفی میزنه ناراحت نمیشی 

بگو عزیزم ما خودمون آیینه داریم خودمم زودتر از همه متوجه میشم و بیشتر از همه به بدنم اهمیت میدم وقتی خودم میدونم رژیمم و فعالیتم سالم و نرماله نظر تو برام مهم نیس

شما نهایت باید 60 کیلو باشی10 کیلو زیاد داری

عزیزم گفتم که

استخون بندیم چون سنگینه بهم نمیاد که ۷۰ کیلو باشم

حتی چندبار برای مانتو رفتم پروو کنم منو لاغر خطاب‌ کردن

مثلا گفتن تو که لاغری فلان لباس بهت میاد و اینا

ببین بابا ها فکر نمیکنن رو حرفشون 

منم بابام همش تایکم وزنم کم میشه همش میزنه تو ذوقم که همش پوست و استخون مونده ازت خیلی بد شدی فلان 

ولی من میدونم که باباها دید خودشونو دارن بعضی وقتام شوخی میکنن فکر نمیکنن که دخترا با چیا نارحت میشن 

2801