2777
2789
عنوان

الگو برداری خوب از همدیگه

141 بازدید | 11 پست

ی کاری که برای خانواده یا جامعه مفید بوده و انجام دادید رو بگید تا از هم یاد بگیریم انجام بدیم،

منم میگم

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن

چه سوال سختی.... من گاهی شیشه خرده های تو کوچه را جمع میکنم کسی پنچر نشه ، چندبارم مایع دستشویی واسه توالت عمومی مسجد محلمون بردم چون ممکنه همین شستن دست ساده بتونه جلوی مریض شدن یه خونواده رو بگیره ، تو کروناهم ماسک بسته بندی میدادم به خانم های تو اتوبوس

چه سوال سختی.... من گاهی شیشه خرده های تو کوچه را جمع میکنم کسی پنچر نشه ، چندبارم مایع دستشویی واسه ...

اولی و دومی عالی بودن ،واقعا کار جالبیه،چقدر خدا پدر بیامرزی برای خودت خریدی  

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

اگر تو صف نونوایی خانمی بچه بغلش باشه یا پیر باشه یا هرچی نوبتمو میدم بهش

اگر مریض باشم ماسک میزنم تو عموم که یه وقت کسی نگیره ازم

همیشه یه مقدار صدقه برای نیازمندا میزارم کنار و اولویت هم اقوام نیازمند هستن 

ابروی کسی رو نبردم تا حالا

سخن چینی نمیکنم

و...

اگر تو صف نونوایی خانمی بچه بغلش باشه یا پیر باشه یا هرچی نوبتمو میدم بهشاگر مریض باشم ماسک میزنم تو ...

چقدر عالی ،منم یاد بگیرم از شما

اگه کسی درمورد عزیزانم حرفی بزنهاون حرف رو به گوشش نمیرسونمچون نمیخوام عزیزم رو ناراحت کنم و آدم بدج ...

عمه  تا حالا ازین زاویه بهش نگاه نکرده بودم ،

بعضی وقتا با یه پیام به عزیزانم یادآوری میکنم که چقد دوسشون دارم و چقد عالی هستن

جالب بود ،ولی من زنگ میزنم تا صداشونو بشنوم

من معمولاً برای شفای بیمارای کشورم دعا میکنم 

اگه پیر مرد یا زن کنار خیابون باشه تا مقصدش می‌رسونم 

ب کسایی که (نیازمند)ازم طلب پول برای گرسنگی کنه میبرمش ی جایی که غذا بخوره