2777
2789

من ۵ ماه دیگه میرم توی سی سال و مجردم و اکثر همکلاسی ها و دوستا و فامیلا و خیلیای دیگه که میبینم تا نزدیک  سی و یا بعدش مجردن . تا قبل از اینکه وارد نی نی سایت بشم انقدر ازدواج زود هنگام قبل از ۱۸ و بیست و خورده ای ندیده بودم و بی خیال بودم.  ولی از وقتی تو این سایت اومدم دغدغه ازدواج بهم اضافه شده هوووووف نگران سنمم بااینکه خیلی بیبی فیس میزنم انگار ۲۳، ۲۴ سالمه

شمایی که توی شهرای بزرگ زندگی میکنید به نظرتون کی ازدواج کنم؟ سی خوبه؟ والا دلم میخواد کمی مجردی خوب تجربه کنم ولی پول ندارم مثلا تجربه سفر، سرکار رفتن و مهاجرت و... قبل از ازدواجم داشته باشم بعد ازدواج کنم ولی پول ندارم و هی سنم میره بالا بخاطر همینم تا الان نمیخواستم ازدواج کنم ولی پشیمون شدم الان. واقعا نمیدونم چی درسته چی غلط خیلی سردرگمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
به نظرم ازدواج وقتی خوبه که به بلوغ عقلی برسی یکی ۱۶ سالگی میرسه یکی ۳۵ سالگی بستگی به خودت داره

هیچکس ۱۶ سالگی مناسب ازدواج نیست

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد

به نظر من مجردی تا سن ۳۰ و بیشتر هم فقط و فقط برای کسایی خوبه که استقلال مالی و شغلی دارن و با آزادی کامل سفر و هر تجربه ای که میخوان کسب میکنن.

کسی که شاغل نیست و توی خونه ست به نظرم همون ۲۳ به بعد ازدواج کنه بهتره

2804
به نظر من مجردی تا سن ۳۰ و بیشتر هم فقط و فقط برای کسایی خوبه که استقلال مالی و شغلی دارن و با آزادی ...

موافقم

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد

مجردیه الکی خوب نیست اگه پول داری تفریح و گردش بری خوبه اگه نه چه فایده ای داره منم خودم سن بالا ازدواج کردم سی و هشت بودم خداروشکر ازدواجم خوب بود شمام اگر موقعیت خوبی داری ازدواج کن به نظرم

نه من یا اطرافیانم سنمون همه بالای25 بود ازدواج کردیم حتی کسایی بودن تو 32 34 سالگی ازدواج کردن یا حتی هنوز ازدواج نکردن بنظرم اگر خواستگار خوب داری بگم بشناسش ازدواج کن شاید اون کمکت کنه بتونی تجربه کنی کار کردن و مستقل شدنو

2805
به نظر من مجردی تا سن ۳۰ و بیشتر هم فقط و فقط برای کسایی خوبه که استقلال مالی و شغلی دارن و با آزادی ...

هپووون

من میخواستم مهاجرت کنم نشد واسه همین مجرد موندم خواستگارارو رد کردم الانم نشد معلومم نیس کی بشه که مهاجرت کنم

2801