2777
2789

دخترم ۱۰ ماهشه گرفتگی بینی داره طوری که نمیتونه نفسم بکشه موقع شیر خوردن یا غذا خوردن همش خفه میشه 

تو رو خدا راه کار بدین قطره فایده. نداره ریتو سالتین میدم ولی باز نمیشه 😭😭😭

عقل هرچه را می بافد قلب نخ کش میکند لعنت به اون روزی که تو رو دیدم و دیده من به این دنیا تغییر کرد با اینکه باور قلبی به این جمله را داشتم..( عشق واقعی بهم نمی‌رسه)) ولی بازم عاشق شدم و از عشق فقط دل تنگی موند حسرت عذاب خداااا چرا دلامونو اسیر کسایی میکنی که تو قسمتمون نیست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

جدید بود😂پارتنر ندارم ببر دکتر

😂❤️

عقل هرچه را می بافد قلب نخ کش میکند لعنت به اون روزی که تو رو دیدم و دیده من به این دنیا تغییر کرد با اینکه باور قلبی به این جمله را داشتم..( عشق واقعی بهم نمی‌رسه)) ولی بازم عاشق شدم و از عشق فقط دل تنگی موند حسرت عذاب خداااا چرا دلامونو اسیر کسایی میکنی که تو قسمتمون نیست

یه ذره یه کوچولو با گوش پاکن داخل دماغشو چرب کن

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰