2777
2789
عنوان

زنعموم ابروم برد تو محله😔

967 بازدید | 31 پست

اومده در خونه میگ تو به عروسم گفتی من عنبرنسارا می فروشم  

گفتم چمیدونم عروسش هم اورده بود  عروسش هی میگف نه سر صحبت شد ما شوخی کردیم یه حرفی زدیم مسخرت نکردیم که 

یهو تو خیابون داد فریاد کشید اگه خوب بودی شوهرت رهات نمیکرد همین کارو هم با خانواده شوهرت کردی حرف اوردی بردی قران اوردی

همینجوری بودی که رهات کرد نه طلاقت میده نه عروسی میکنه .

چقدر دلم شکست  الهی تا اربعین امام حسین خدا جوابش بده .بلند میگف تا خانواده همسرم که همسایه ان بفمن

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

واقعا شما گفته بودی؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

بسپرش به خدا که چوبش صدا نداره

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکنیدلطفا🙏 درخواست دوستی رد میکنم👍مخالف نظرم ریپ نکن بحث ندارم 👍کاربر  قبل سال ۹۸ ام ولی تعلیقی 👈این جمله خیلی قشنگه 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔دوستان وقتی بابام رحمت خدا رفت فهمیدم باردارم کل زمان بارداری داغدار بودم و داغون میشه دعا کنید تو دلیم سالم باشه 😔خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷💞  دوستان ختم گروهی قرآن دارم تو تاپیک هام هر کسی خواست شرکت کنه تگم کنه یا به تاپیک مربوط به شرایط ختم پیام بده فقط 💚ختم به نیت آرامش پدرم و سلامتی تو دلیم 🤲💞
واقعا شما گفته بودی؟

نمیدونم واقعا خیلی پشت سر مامانم حرف زد مسخره کرد منم فک کنم عصبی شدم گفتم خودش اینکارا میکنه

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
نمیدونم واقعا خیلی پشت سر مامانم حرف زد مسخره کرد منم فک کنم عصبی شدم گفتم خودش اینکارا میکنه

اون خیلی بیشعوره که وسط کوچه وحشی بازی دراورد اما مقصر خودت هم هستی وقتی میدونستی رو این موضوع حساسه نباید میگفتی مخصوصا به عروسش

یه لحظه خودتو جاش بزار..

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
خب شما واقعا این حرف زدی؟؟ اگه این حرف زدی بازتاب رفتار خودت دیدی

یادم نیس اصلا چ زمانی میگه . اما خیلی ازش شنیدم مامانم مسخره کرده پشت سر مامانم حرف زده منم ناراحت میشدم یچی میگفتم در جوابش .حالا به گوشش رسیده 

اما میتونست بیاد گلایه کنه نه اینکه مشکلم به روم بیاره در حالی ک تو زندگی من نبود و خبر نداره چی کشیدم

اون خیلی بیشعوره که وسط کوچه وحشی بازی دراورد اما مقصر خودت هم هستی وقتی میدونستی رو این موضوع حساسه ...

اره قبول دارم مقصر هم بودم . اما خب عروسش بهم گف چه چیزایی راجب مامانم میگه منم حرصی شدم اینو گفتم 

فک کنم عروسع هم به جاریش گفته پیاماشون شوهرش دید

یادم نیس اصلا چ زمانی میگه . اما خیلی ازش شنیدم مامانم مسخره کرده پشت سر مامانم حرف زده منم ناراحت م ...

جلو عروسش شخصیتش له کردی بعد انتظار داری اروم بیاد گلایه کنه؟ مگه شما رفتی اروم گلایه کنی چرا مادرم مسخره کردی؟ 

هر دو طرف اشتباه کردین . اما شما حق به جانب نفرین نکن . چون نفرین باید حق باشه .

جلو عروسش شخصیتش له کردی بعد انتظار داری اروم بیاد گلایه کنه؟ مگه شما رفتی اروم گلایه کنی چرا مادرم ...

اوهوم اینم حرفی . ولی لاقل خونه مون میومد میگف نه تو خیابون  از لج که بقیه بفمن 

مامان من تو عروسیشون رقصید بعد عروسی وایساد ادا مامانم دراورد . به گوشم رسید نتونستم برم پیشش دیگ  منم مجبور شدم  ناراحت شدم شاید چیزی هم گفتم . حق نداشت مشکلم به روم بیاره و تو خیابون بگ شوهرت رهات کرد

2801