2777
2789
عنوان

راهنمایی میحوام در مورد دعا وطلسم و

| مشاهده متن کامل بحث + 1921 بازدید | 126 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
نمیدونم والاولی شوهرم گفت مو به مو گفته مشکلمونوتازه گفته یک بچه داری و ...خودم واقعا ترسیدم

از کی ادرس دعا نوبس گرفتید .شاید اون به دعا نویسه گفته  کاش به جا این کارها به یه نیازمند کمک کنید یا ریارت برید با زندانی ازاد کنید دل به نفر رو شاد کنید گره ان شالله باز میشه .البته شایدم این کارها رو انجام دادید نمیدونم 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
چرا دعا نویسا فقط اسم مادرو می پرسن

نمی‌دونم 

من با بابام رفته بودم پیش یکی

بهم گفت پنج تا بچه این 

گفتم نه ۴ تاییم 

یهو نگاه یه گوشه ی اتاق کرد بعد رو به من گفت مادرت یه سقط داشته، من اصلا خبر نداشتم از این موضوع، همونجا از بابام پرسیدم گفت آره 🤕🤕🤕🤕

یا هفته ی قبلش من به یه نفر یه پیام داده بودم که هییییچکس ازش اطلاع نداشت و بلافاصله حذف کرده بودم، عین اون پیامو بهم گفت کلمه به کلمه 🤕🤕🤕🤕🤕

خلاصه همونجا برگام ریخت 🤕🤕🤕

پیاو نه‌ماوه 🚶 ... برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
درسته انجام بده هیچی هم نمیشه فقط آدرس دعا نویس به منم بگو اینجا می‌ترسانند به حرفاشون گوش نده دعا و ...

واقعیت داره ولی باید باطل کرد 

نه که خود آدمم دعا بگیره

پیاو نه‌ماوه 🚶 ... برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
از کی ادرس دعا نوبس گرفتید .شاید اون به دعا نویسه گفته کاش به جا این کارها به یه نیازمند کمک کنید ی ...

نه ما مشکلمون کسی نمیدونه فقط بین خودمون دوتا بود

کلا رازه

نمی‌دونم من با بابام رفته بودم پیش یکیبهم گفت پنج تا بچه این گفتم نه ۴ تاییم یهو نگاه یه گوشه ی اتاق ...

خب شاید حدسی گفت یا نفوذی داره

ما می خواستیم دنیا رو عوض کنیم دنیا ما رو عوض کرد 🖤🖤یک عدد خسته از همه چیز🖤یک آدم تلخ 🖤 خواهشا تو خصوصی نیاید دلیل حالم رو بپرسید دوست ندارم توضیحی راجبش بدم.اولن کع این جا یه سایت عمومیه وقتی نظرتو بیان میکنی جنبه شنیدن نظر مخالف رو هم داشته باش دوما نقد یه نظر با عدم بی احترامی به اون نظر خیلی فرق داره پس اول تعریف دموکراسی رو بفهمید چهار تا کتاب راجبش بخونید بعد بیاید اینجا جبهه بگیرید دموکراسی یعنی من نظر مخالفمو میگم تو هم باید متقابل بع نظر مخالف من احترام بزاری بشنویش 
هنوز نمیدونم چی دادهبه نظرتون خطرناکه

نمی‌دونم 

ولی یه چیزا هست خدایی خطریه باید ببینی چی نوشته و گفته چیکار کنین

نه ما مشکلمون کسی نمیدونه فقط بین خودمون دوتا بودکلا رازه

ان شالله حل بشه🌷

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2801