2777
2789

شوهرم اصرار داشت طلسم شدیم رفت پیش دعا نویس

همین امشب رفته چون شهر دیگه هست هنوز نرسیده خونه

گفتم هنوز نیومده راهنمایی بگیرم ازتون

تلفنی گفت طرف فقط اسم خودش و مادرش رو پرسیده 

و شوهرم یک کلمه نگفته مشکلمون چیه ولی اون طرف

مو به مو مشکلمون رو گفته

یعنی توضیح داد خودم ترسیدم واقعا

الان ۵ تا بند داده که اجرا کنه

هنوز نمیدونم بندها چیه کلی سوهرم گفت

انگار طلسم تو قبرستون چال کردن

حالا میخوام ببینم کسی میدونه باطل میشه یانه

یا باطل کردن به روش همون دعا نویسه ضرر نداره

منظورم اینه جن و موکل و اینا نمیاد تو زندگیمون

کسی تا حالا اینکاررو کرده

بستگی داره گفته باشه چیکار کنین ؟

اگه دعا یا طلسم داده انجام ندین توروخدا

پیاو نه‌ماوه 🚶 ... برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

1 دعا را با گوشت مرغ قاطی کن و درقبرستان دفن کن

2 دعا را با گوشت قاطی کن بده سگ بخوره

3دعا رو جلدش بگیر و بزار تو بالشت طرفت

4 دعا رو بنداز تو آب، با گلاب و زعفران، آبش بخور

5 دعا رو با اسفند دود کن.. 

درسته؟؟؟؟ 🙏🙏

1 دعا را با گوشت مرغ قاطی کن و درقبرستان دفن کن2 دعا را با گوشت قاطی کن بده سگ بخوره3دعا رو جلدش بگی ...

اینا برا چی هستن ؟

پیاو نه‌ماوه 🚶 ... برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

چرا دعا نویسا فقط اسم مادرو می پرسن

ما می خواستیم دنیا رو عوض کنیم دنیا ما رو عوض کرد 🖤🖤یک عدد خسته از همه چیز🖤یک آدم تلخ 🖤 خواهشا تو خصوصی نیاید دلیل حالم رو بپرسید دوست ندارم توضیحی راجبش بدم.اولن کع این جا یه سایت عمومیه وقتی نظرتو بیان میکنی جنبه شنیدن نظر مخالف رو هم داشته باش دوما نقد یه نظر با عدم بی احترامی به اون نظر خیلی فرق داره پس اول تعریف دموکراسی رو بفهمید چهار تا کتاب راجبش بخونید بعد بیاید اینجا جبهه بگیرید دموکراسی یعنی من نظر مخالفمو میگم تو هم باید متقابل بع نظر مخالف من احترام بزاری بشنویش 
1 دعا را با گوشت مرغ قاطی کن و درقبرستان دفن کن2 دعا را با گوشت قاطی کن بده سگ بخوره3دعا رو جلدش بگی ...

هنوز شوهرم نیومده خونه فاصله اون شهر باما ۴ تا ۵ ساعته

حدود ۱۲ شب میرسه

فقط دعا نویسه گفته اول بچت رو از خونه ببر بیرون بعد خودت برو خونه که سنگینیش به بچه نیفته

ولی اگه اینایی که میگی باشه حتما برات پیام میزارم

چون ممکنه طرف پدر واقعیش لونی نباشه که اسمش تو شناینامس ولی مادرهمه مشخصه

نه ممکنه بچه رو به سرپرستی گرفته باشن 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
چون مادر ممکن نیست تغییر کنه ولی پدر...

خب مادرم ممکنه اشتباه بشه 

ما می خواستیم دنیا رو عوض کنیم دنیا ما رو عوض کرد 🖤🖤یک عدد خسته از همه چیز🖤یک آدم تلخ 🖤 خواهشا تو خصوصی نیاید دلیل حالم رو بپرسید دوست ندارم توضیحی راجبش بدم.اولن کع این جا یه سایت عمومیه وقتی نظرتو بیان میکنی جنبه شنیدن نظر مخالف رو هم داشته باش دوما نقد یه نظر با عدم بی احترامی به اون نظر خیلی فرق داره پس اول تعریف دموکراسی رو بفهمید چهار تا کتاب راجبش بخونید بعد بیاید اینجا جبهه بگیرید دموکراسی یعنی من نظر مخالفمو میگم تو هم باید متقابل بع نظر مخالف من احترام بزاری بشنویش 
2801