2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عه بچه ها یه ج..یندا😉😂

این ادبیات در سطح شما نیست قشنگم،تاپیک که معلومه سرکاریه ولی شما اینجور نگو🤍

نصر من الله و فتح قریب.  لبّيكَ مَولانا وقائِدنا يا خامِنئي        بیا اینجا میخوام یچیزی بهت بگم،من گناهکار ترین بنده خدا بودم،یجوری بخشید منو و معجزه کرد تو زندگیم که دهنم باز موند از این همه عظمت،شاید دیدن این امضا تلنگری باشه که دست از گناه برداری و برگردی به سمت معشوق و معبود و همه کس و کارمون یعنی خدا🤍ای به قربان ابا عبدلله🖤من برادر نداشتم،ولی برادرای شهید زیادی دارم که هوامو دارن😍اگه دلت میگیره یه برادر شهید برای خودت انتخاب کن باهاش درد و دل کن خواسته ای داری بگو برات غیرتی شه پیش خدا وساطتو بکنه.خلاصه کلام،خدا خیلی توبه پذیره رفیق🌱
2802
این ادبیات در سطح شما نیست قشنگم،تاپیک که معلومه سرکاریه ولی شما اینجور نگو🤍

😘😘🫂باشه عزیزم

اگه امضامو میبینید برا سلامتی و طول عمر زیاد برای مامان بابام یدونه صلوات بفرستید،دعا کنین سایشون همیشه بالا سرم باشه🌸✨
😘😘🫂باشه عزیزم

قربونت برم🤍💋

نصر من الله و فتح قریب.  لبّيكَ مَولانا وقائِدنا يا خامِنئي        بیا اینجا میخوام یچیزی بهت بگم،من گناهکار ترین بنده خدا بودم،یجوری بخشید منو و معجزه کرد تو زندگیم که دهنم باز موند از این همه عظمت،شاید دیدن این امضا تلنگری باشه که دست از گناه برداری و برگردی به سمت معشوق و معبود و همه کس و کارمون یعنی خدا🤍ای به قربان ابا عبدلله🖤من برادر نداشتم،ولی برادرای شهید زیادی دارم که هوامو دارن😍اگه دلت میگیره یه برادر شهید برای خودت انتخاب کن باهاش درد و دل کن خواسته ای داری بگو برات غیرتی شه پیش خدا وساطتو بکنه.خلاصه کلام،خدا خیلی توبه پذیره رفیق🌱
2801