2777
2789
روحیه ندارم دیگه واسه رفتنش 🥲الانم گریم میگیره راجبش حرف میزنم فعلا دوست ندارم برم

اسی کاری به این موضوع ندارما 

در کل انقدر ضعیف نباش

تصمیم گرفتی بری کراتین برو دیگه چکار به حرف شوهرت داری 

گریه چیه دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
اووو اصلا حوصله ی شکایت اینا ندارماز دست خودم خیلی عصبی ام

شکایت هم بکنی فایده ای نداره فقط خودت رو خسته میکنی و هزینه الکی میکنی چون حق با آرایشگره

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

رنگی کار دیگه ای نمیخوای بجاش انجام بدی

زیرقولت‌نزن(ان‌العهدکان‌مسئولا)نه‌بترس‌ونه‌غمگین‌شو(ولاتخافی‌ولاتحزنی)برای‌خواسته‌ات‌تضرع‌کن(اذتستغیثون‌ربکم‌فاستجاب‌لکم)آدمای‌مذهبی‌رومسخره‌نکن(الذین‌کفرواکانوامن‌الذین‌آمنوایضحکون)برای‌گناهت‌طلب‌آمرزش‌کن(وماکان‌الله‌معذبهم‌وهم‌یستغفرون)نمازروترک‌نکن(واضاعواالصلاة‌واتبعواالشهوات)ازتفریط‌بیشترازافراط‌بترس(یاحسرتی‌ع‌مافرطت‌فی‌جنب‌الله)به‌آوازه‌ومقام‌توجه‌نکن(قال‌الذین‌کفرواللذین‌آمنواای‌الفریقین‌خیرمقاماواحسن‌ندیا)زندگی‌روبه‌بازی‌نگیر(وماخلقناالسما‌الارض‌ومابینهالاعبین)بازنان‌پنهانی‌دوست‌نشو(ولامتخذات‌غیراخدان)هرکارمیخوای‌بکن‌امااینوبدون(اعملواماشئتم‌انه‌بماتعملون‌بصیر)داستان‌خضر(۶۵-۸۲کهف)وداستان‌قارون(۷۶-۸۲قصص)خیلی‌قشنگن‌بخون،هروقت‌حالت‌بدبود‌قران‌روبازکن‌تواون‌صفحه‌حتماکلمه‌ای‌رومیبینی‌که‌یه‌نشونه‌باشه‌برات🌈
بیعانه ر. واسه همین میگیرن که اگه نوبت اوکی کنی و همون روز خواستی کنسل کنی لاقل حقشون ضایع نشه چون م ...

ما خودمون تولیدی مبل داریم 

از مشتری بیعانه میگیریم ... حتی اگ پارچه هاشو خریده باشیم 

اگ پشمون بشه پس میدیم بیعانه رو 

بااینکه اون پارچه تا مدت ها تو تولیدی خاک میخوره 

هر مشتری یه سلیقه ای داره

اینکه واقعا هیچ کاری نکرده ...چرا واقعا باید پولمو نده این خودش میشه بیت المال

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
من پارسال یک تومن بیعانه دادم برای میکاپ و شینیون بعد تصمیمم عوض شد یه جای دیگه نوبت گرفتم ...اون جا ...

چ مسخره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ما خودمون تولیدی مبل داریم از مشتری بیعانه میگیریم ... حتی اگ پارچه هاشو خریده باشیم اگ پشمون بشه پس ...

این دیگه انتخاب شماست که پول مشتری رو پس بدید وگرنه قانونی شما هم می تونید ندید

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
ما خودمون تولیدی مبل داریم از مشتری بیعانه میگیریم ... حتی اگ پارچه هاشو خریده باشیم اگ پشمون بشه پس ...

بیت المال نه 😄

حق الناس ❤️

کنسل نکن حیفه

برو انجام بده

چرا انقد با حرف شوهرت بهم ریختی آخه😮‍💨😑

عزیزم بالاخره که میخوای ترمیم بری بگو اون پول پیشت باشه تا به موقع بیام ترمیم الان دلت نمیخواد بری ه ...

اره میرم ولی تایمش معلوم نیست 🥲

الان با خودم لج کردم دلم میخواد پولمو بده 

از نظر روحی طوری ام ک دلم میخواد گریه کنم حالم خوب نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خودم دیدم زنه تا گف شوهرم بیاد ترسید سروصدا بشه و آبروی آرایشگاه بره فوری واسش کارت به کارت کرد د ...

ولی این دختره ترسی نداره طبق شناختی ک ازش دارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801