2777
2789
خب واسه همین بیعانه میگیرن که حتماً بری،پس واسه اینکه پولت هدر نره برو ترمیم

خب بهش گفتم یه موقع دیگه میام فعلا پولمو برگردون

من مشتری خودشم ...

الان واقعا دلم نمی‌خواد برم ترمیم

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو با همسرت در آرایشگاه یا به همسرت بگو تماس بگیره صحبت کنه اگر هم جواب نداد برو دادگاه واست یک برگ ...

شکایت هم بکنه فایده ای نداره بیعانه واسه اینه که عشقی کنسل نکنی چون طرف می تونست مشتری دیگه ای بگیره

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
با زبون خوش ازش بگیر اگه گفت نه بگو شوهرم و میفرستم سرت

من بهش گفتم با شوهرم دعوامون شده لج کرده ..

حالا جالبه شوهرم اصلا پایه نیست تو این شرایط ها

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2802
خب بهش گفتم یه موقع دیگه میام فعلا پولمو برگردونمن مشتری خودشم ...الان واقعا دلم نمی‌خواد برم ترمیم

عزیزم بالاخره که میخوای ترمیم بری بگو اون پول پیشت باشه تا به موقع بیام ترمیم الان دلت نمیخواد بری هفته دیگه برو

من پارسال یک تومن بیعانه دادم برای میکاپ و شینیون بعد تصمیمم عوض شد یه جای دیگه نوبت گرفتم ...اون جا ...

دقیقا 

فلسفه بیعانه گرفتن همینه و اتحادیه تو این جور مواقع طرف ارایشگر رو میگیره

نکته مهم:سعی کنین بیعانه کم بدین😂

💚 لایک ممنوع 💚
بیانه دادی یعنی رزرو کردی دیگه اون تایم میتونست مشتری دیگه بگیره

همون دیروز هم بهش گفتم ممکنه پنجشنبه کنسل بشه

اگ میخواین شات بدم..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونم میگه بفرست بیاد زنگ میزنم پلیس بیاد سرشچه راهکارهایی میدیدانگار دارید بچه دو ساله می ترسونیدوال ...

من خودم دیدم زنه تا گف شوهرم بیاد ترسید سروصدا بشه و آبروی آرایشگاه بره فوری واسش کارت به کارت کرد دیدم که میگم

دقیقا فلسفه بیعانه گرفتن همینه و اتحادیه تو این جور مواقع طرف ارایشگر رو میگیرهنکته مهم:سعی کنین بیع ...

بیعانه کم نمیگیرن کسی دیگه😂

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
شاید بخاطر تو مشتری کنسل کرده

ن بابا چ کنسلیی وگرنه میگفت

موقع بیعانه بهش گفتم شاید کنسل بشه نیام ولی بیعانه میدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون دیروز هم بهش گفتم ممکنه پنجشنبه کنسل بشهاگ میخواین شات بدم..

اومدیم و کنسل نمیکردی چطور میتونست تو یه تایم کار رو تا مشتری رو راه بندازه 

میای بدبختی هات رو به اشتراک میزاری و درد دل میکنی به وقت شادی هم به اشتراک بذار تو شادی هات هم سهیم بشیم یا میترسی چشم بخوری ؟😊 اگه همچین فکری میکنی از دردات هم نگو تحمل این حجم از انرژی منفی رو ندارم😊😊😐
2801