2777
2789

دیروز ۵۰۰ ت واسه ترمیم کراتین بیعانه دادم ب کراتین کار

امروز بنا ب دلایلی پشیمون شدم ولی پولمو پس نمیده 

درحالی ک ن با اون پول مواد خریده ن هیچی 

بنظرتون چیکار کنم ؟

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

برو با همسرت در آرایشگاه 

یا به همسرت بگو تماس بگیره صحبت کنه 

اگر هم جواب نداد 

برو دادگاه واست یک برگه شکایت بده 

ازش عکس بگیرم براش بفرست بگو هزینه شکایتمم اینجا ازت میگیرم تا امروز نفرستی پولو 

بیعانه ر. واسه همین میگیرن که اگه نوبت اوکی کنی و همون روز خواستی کنسل کنی لاقل حقشون ضایع نشه چون میتونست اون ساعت به یه مشتری دیگه نوبت بده 

من آرایشگر نیستم الان که فکر کنید دارم طرفداری میکنم ولی چیزی که میدونه اینه واسه همین بیعانه میگیرن 

میای بدبختی هات رو به اشتراک میزاری و درد دل میکنی به وقت شادی هم به اشتراک بذار تو شادی هات هم سهیم بشیم یا میترسی چشم بخوری ؟😊 اگه همچین فکری میکنی از دردات هم نگو تحمل این حجم از انرژی منفی رو ندارم😊😊😐
با زبون خوش ازش بگیر اگه گفت نه بگو شوهرم و میفرستم سرت

اونم میگه بفرست بیاد زنگ میزنم پلیس بیاد سرش

چه راهکارهایی میدید

انگار دارید بچه دو ساله می ترسونید

والا الان بچه هام با این چیزا نمی ترسن

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
چرا پشیمون شدی

همون اولش دل دل میکردم ، 

ولی من یه اخلاق بدی دارم اگ ذوقم کور بشه دیگه دوست ندارم انجام بدم اون کارو

شوهرم فقط ی کلمه گفت چرا تو این موقعیت میخوای ترمیم کنی چ واجبه 

منم دلم شکست دوست ندارم انجام بدم

درحالی که با پس اندازی خودمه با پول یارانه میخواستم برم

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2801