2777
2789
کلا بیعانه همینه پس نمیدن

چرا اخه🥲

من دلم نمیخواد الان برم ترمیم

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
من پارسال یک تومن بیعانه دادم برای میکاپ و شینیون بعد تصمیمم عوض شد یه جای دیگه نوبت گرفتم ...اون جا ...

درست گفتن دیگه 

نمیشه ی جا نوبت بگیری اونم بخاطر شما مشتری دیگه نگیره بعد پشیمون بشی انتظار داشته باشی با روی خوش پولت رو پس بده 

الانم اسی نمیتونه پول رو پس بگیره 

برو اتحاديه

حوصلشو ندارم واقعا 🥲 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
چرا اخه🥲من دلم نمیخواد الان برم ترمیم

ببشتر باید دقت میکردین

بهش بگو واقعا اون پول رو نیاز دارم اگه امکانش باشه پس بدین

خودش بخواد پس میده وگرنه راهی نیست بتونید پس بگیرید

حق هم ارایشگرتون هست

خب برو اینهمه خرج و زحمد ادامه بده دیگه

روحیه ندارم دیگه واسه رفتنش 🥲

الانم گریم میگیره راجبش حرف میزنم 

فعلا دوست ندارم برم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیعانه رو واسه همین میگیرن که پشیمون نشی بگی نمیاماگر شما نوبت نمیگرفتی به یکی دیگه نوبت میداد در کل ...

چیکار کنم 🥲 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم خوب زمانی که دلت می خواست وقت می گرفتی

مردم که با دل شما برنامه کاری نمی چینن طرف داره نوبت میده می تونست به جای شما مشتری بگیره منطقیش هم همینه

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
برو با همسرت در آرایشگاه یا به همسرت بگو تماس بگیره صحبت کنه اگر هم جواب نداد برو دادگاه واست یک برگ ...

اووو اصلا حوصله ی شکایت اینا ندارم

از دست خودم خیلی عصبی ام

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وقتش رو برا تو خالی کرده . به قول خودشون تازه ما عوض ۲ میلیون فقط ۵۰۰ و یه تومن بیعانه دستمون رو گرفته همونم میخوان با دوز و کلک و دعوا پس بگیرن . 

شوهرم راضی نشد . برام مهمون اومد . خورد تو ذوقم و حسش نبود اینا مشکل خودته به اونا هیچ ربطی نداره 

میای بدبختی هات رو به اشتراک میزاری و درد دل میکنی به وقت شادی هم به اشتراک بذار تو شادی هات هم سهیم بشیم یا میترسی چشم بخوری ؟😊 اگه همچین فکری میکنی از دردات هم نگو تحمل این حجم از انرژی منفی رو ندارم😊😊😐
2801