2733
2764
عنوان

شما باشین با این شوهر تو این زندگی می‌مونین

| مشاهده متن کامل بحث + 2275 بازدید | 129 پست
متهد هست با خانوادش خودش دو سه بار جلوشون وایستادن ولی به من میگه اصلا حق نداری چیزی بگی و بی احترام ...

لازم نیست بی‌احترامی کنی باید جواب بدی هر جمله ای مامانش میگه یکی بزار روش جوابش رو بده از اون مدل ها که تا ته بسوزه 

اگه هم شوهرت چیزی گفت بگو یک چیزی گفت یک چیزی هم جواب گرفت ! فحش که ندادم 

بعدشم مگه بچه دو ساله ای که باید شوهرت جواب بده اون هیچ وقت بخاطر تو با مادرش برخورد درست و حسابی نمیکنه

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
میگه بریم از این خونه ولی هر روز باید بیایم پیش مادرم

اول ازش بپرس یگو اولویتت تو زندگیت منم یا مادرت بگو من برات مهمم یا مادرت دیگ وقتی ازدواج کردی باید مستقل باشه باید اولییتت زن و زندگیت باشه ن دیگران... نباید اجازه بدی دیگران ب زندگیمون لطمه وارد کنن  یا حتی تصمیم بگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره ولی همش میگه ندارم پول برای چیته و فلان

نه عزیزم حواست باشه که اینجوری کلاه سرت نره، بگو مگه من کلفت و حمال بی مزد هستم که همیشه هم میخوای خونه تمیز باشه پول هم نمیدی، وای چقدر بد 

اینقدر خرج کن چیزی نمونه برا مادرش ،چند تا قسط که عقب بیوفته ابروش بره میفهمه نره خرج تراشی نکنه هر ...

اره بخدا مشکل فقط اینه مثلا من چند تا قسط خونگی نوشتم چند ماه لج کرد شوهرم نداد بهشون گفتم گفت بهت گفتم که ندارم رفتی نوشتی یعنی مادره نمیزاره پول بمونه که 

اره خانوادش فقط میگه باشه بریم ولی باید هر روز بیایم پیش مادرم اینجوری انگار نرفتیم از این خونه چه ف ...

حتما بشینین با همسرتون جدی و منطقی صحبت کنین 

و به نظرم با یک مشاور خانواده هم حرف بزنین و نطرشو‌ بپرسین 

اره بخدا مشکل فقط اینه مثلا من چند تا قسط خونگی نوشتم چند ماه لج کرد شوهرم نداد بهشون گفتم گفت بهت گ ...

بگو اول باید پول منو بدی ،یه کار کن اول تو بگیر ....

نزدیک حقوق شد بگو فلان قد اینور و فلان قد اونور باید بدم حواست باشه کسی ازت نگیره ...

بعدم تونستی جدا شو 

الان نبین شوهرت میگه هرروز سر بزنیم 

اگه بری ،یه روز میگی مریضم یه روز میگی پ هستم دو روز میگی مهمون دارم خونه تکونی فلان ،اونوقت میشه تهش هفته ای یه بار فقط باید کم کم انجام بدی که شوهرت داغ نکنه 

بعدم که از رفت و امدتون و خریدتون دیگه مادره خبر نداره 

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
لازم نیست بی‌احترامی کنی باید جواب بدی هر جمله ای مامانش میگه یکی بزار روش جوابش رو بده از اون مدل ه ...

یعنی آنقدر فتنه هستن خودش و دختراش میشینن به دروغ به شوهرم اره زنت فلان چیز رو گفته و ناراحتمون کرده یعنی خدا و پیغمبر هم قسم میخورن تا این حد که همیشه تو خونه ما سر خانوادش بحث و دعوا هست 

اینم رئیس بازی در میاره همش خسته شدم به خدا

۷۵ دیگه سنی نیست بخوای به خاطرش زندگیت رو خراب کنی خیلی محاسن داره همسرت کنار بیا با این ویژگی برو مشاوره تا دلت اروم بشه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
اره خانوادش فقط میگه باشه بریم ولی باید هر روز بیایم پیش مادرم اینجوری انگار نرفتیم از این خونه چه ف ...

عيب نداره شما حدا بشيد كم كم درست ميشه 

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
اول ازش بپرس یگو اولویتت تو زندگیت منم یا مادرت بگو من برات مهمم یا مادرت دیگ وقتی ازدواج کردی باید ...

کاش بفهمه واقعا تمام زورم رو زدم بهش بفهمونم خانوادش واقعا خیر و صلاحش رو نمی‌خوان ولی نمیفهمه

یعنی آنقدر فتنه هستن خودش و دختراش میشینن به دروغ به شوهرم اره زنت فلان چیز رو گفته و ناراحتمون کرده ...

عزیز رفتی پیششون حرفاتونو ضبط کن ،شوهرت چیزی گفت برار بشنوه

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706