2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
حوصله کلاس اینا ندارم😑پارکم چندبار خواستم ارتباط بگیرم همه قیافه میگیرنبخدا همه از همه میترسن

فکر میکنی ..خوب بیشتر تو کلاسو  اینا میتونی دوست پیدا کنی..باشگاه که عالیه .. تاپیک قبلیت دیدم ..تو خونه هم میتونی برای خودت سرگرنی ایجاد کنی حتما که نباید رفت و امد کنی ..فقط اعصاب خوردیه ..خواهر اگه داشتی دنبال زندگی و کار خودشه نمیاد که بشینه به دردو دل و اینات گوش بده ..از هرکی بپرسی خواهر داری چه جوری ان مطمئن باش همینو میگن ..مدل خونه رو عوض کن ..مبلاتون یه جور دیگه بچین ..سریالای فیلمیمو دنبال کن غذاهای جدید یاد بگیر کاری نداره ..

همینجا یه تاپیک بزن بگو دنبال دوستم چون تنهام کسی هم شرایط منِ باهم آشنا شیم

یا میتونی وبلاگ بزنی و بنویسی کم کم خواننده پیدا میکنی و میتونی باهاشون در ارتباط باشی

تو اینستا بعضی ها پست دوست یابی میزنن 

اونم جالب بهشون سر بزن

کدوم شهری با هم دوست شیم 😅

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2801