2733
2764

همسرم میگه از یکی از همکارانش  دویست میلیون میگیره، تا دوسال ماهی پنج میلیون ماهانه باید بهش بده ...

بعد از دوسال هم دویست تومن بده بهش ... 

یعنی دویست میلیون رو بعد از دوسال بهش بدیم + ماهانه تا اون دو سال هم ماهی پنج میلیون بهش بدیم 

قراره این پول رو بذاریم رو پول فروش پرایدمون ، و در مجموع ی پژو بخریم ... 

بنظرتون قبول کنم ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب شوهرم میگه از بانک بخوام دویست میلیون هم بخوایم وام بگیریم از بانک ، بیشتر از این باید پس بدیم

نه اصلا دونفر از دوستانم این پولهارو وارد زندگیشون کردن دیدم به زمین سیاه نشستن نکن خواهرم حالا اگه پژو سوار نشین نمیشه

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
خب شوهرم میگه از بانک بخوام دویست میلیون هم بخوایم وام بگیریم از بانک ، بیشتر از این باید پس بدیم

بعید میدونم وام از بانک ۱۲۰ میلیون ضرر داشته باشه

حالا خود دانید🤷🏻‍♀️ در کل کار منطقی نیست

lm young lady👸 l Love cars    Johnny depp fan    please respect each other  thanks
2706