2766
2764

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

چیزایی سوراخ نزدیک بهم داره😰

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
سوراخ و حفره های زیاد

ترایپوفوبیا 

🔵🟢🟡🔴هرکی لایک کنه خره🔴🟠🟢🔵جواب افراد بیشعور داده نمیشود 🟣🔵🟢🟡🟠🔴 دوست دارم بگی تو روم 😍❤️‍🔥♥️سنی چوک سویوروم❤️❤️‍🔥😍

حشرات

سوراخای منظم کنار هم

اجسام بزرگ

|•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

جوش اونم نوک دماغ یا وسط پیشانی 😅

در حد تنگی نفس و خفگی فوبیا دارم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

فوبیا یعنی چی؟

من همونیم که ازش میترسیدم 😈....من همونیم که لبخندشو چاقو تراشید🔪....من همونیم که هنوز میگم همه دخترا عروسکن ولی من آنابلم💀....من همونیم که هرروز صبح وقتی پاهام زمین رو لمس میکنه شیطان میگه :اوه لعنتی باز بیدارشد🔫....من همونیم که هنوز میگم اگر نزنی میزننت👊....من همونیم که از کوچه بیشتر از مدرسه یاد گرفتم 🔫....من همونیم که برای هیچ احدی زانو نمیزنم حتی اگر تمام مردم جهان رو زانو هاشون راه برن😈....من همونیم که اولش رنجیدم ولی تهش شیک خندیدم 🔪....من همونیم که انتقام رو قبول دارم🔫....من همونیم که اگه به فکر دور زنم باشی باید قبلش بدونی خیلیا پیش من دوره دیدن🔫....من همونیم که همیشه بر میگردم😈....من همونیم که اگه یه رفیق واقعی داشته باشم هزارتا فداکاری براش میکنم ولی وای به روزی که بهم خیانت کنه 🔪🔫....من همون🔪😈🔫هستم .....❌11❌.❌HTX❌.....
سوراخ و حفره های زیاد

وای نگووو اسمشم میاد به سختی میتونم نفس بکشم چه مرضی هس این اخه 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
2706