2777
2789
عنوان

دانشگاه و رای

65 بازدید | 9 پست

سلام اگر رای اولی باشیم ولی رای ندیم دانشگاه دولتی ثبتناممون میکنه ؟

من نتونستم رای بدم آخر شب هم رفتم ولی رای گیری تموم شده بود الان یکم استرس گرفتم برای دانشگاه🤦🏻‍♀️

برای فرهنگیان گیر میدن 

رشته ت چیه

• . ★ . • ° ★ . ★ ° ★🌙 . ° . • ★🌙 . ★ . . • ★ . . • ° ★ . • ° ★🌙 . • ° ★ • .                 همیشه اولش افتضاحه ;اولین درآمدت خیلی کم خواهد بود اولین ورزشت خیلی کند خواهد بود اولین فروشت سود ناچیز خواهد داشت اولین کسب و کارت ناامید کننده خواهد بود اولین ویدئوت افتضاح خواهد بود بدون قدم اول قدم صدم ممکن نیست... ✨️💛

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

نه عزیزم اصلا نگران نباش

• . ★ . • ° ★ . ★ ° ★🌙 . ° . • ★🌙 . ★ . . • ★ . . • ° ★ . • ° ★🌙 . • ° ★ • .                 همیشه اولش افتضاحه ;اولین درآمدت خیلی کم خواهد بود اولین ورزشت خیلی کند خواهد بود اولین فروشت سود ناچیز خواهد داشت اولین کسب و کارت ناامید کننده خواهد بود اولین ویدئوت افتضاح خواهد بود بدون قدم اول قدم صدم ممکن نیست... ✨️💛

بله ربطی نداره.

فقط برای دانشگاه هایی که مصاحبه دارن مثل دانشگاه فرهنگیان و......تو مصاحبه میگن مشارکت سیاسی نداشتی که فک کنم نمره منفی داشته باشه.

میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻........ #انشاالله_جشن_ظهور💚......../// بالاخره میرسیم به اونجایی که صائب‌ میگه ،ارامش است عاقبت اظطراب ها 💜......///#خلیج_تا_ابد_پارس💙.........💙Gulf forever Pars#............./// # به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️...........بهترین تاریخ برای من 1404/4/4 شکر👆🏻❤️........... دختر آریایی💗
بله ربطی نداره.فقط برای دانشگاه هایی که مصاحبه دارن مثل دانشگاه فرهنگیان و......تو مصاحبه میگن مشارک ...

نه فرهنگیان نیستم 

برای دانشگاه شیراز که اونم مصاحبه نداره

نه فرهنگیان نیستم برای دانشگاه شیراز که اونم مصاحبه نداره

نگران نباش مشکلی پیش نمیاد.

موفق باشی🙂🌼

میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻........ #انشاالله_جشن_ظهور💚......../// بالاخره میرسیم به اونجایی که صائب‌ میگه ،ارامش است عاقبت اظطراب ها 💜......///#خلیج_تا_ابد_پارس💙.........💙Gulf forever Pars#............./// # به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️...........بهترین تاریخ برای من 1404/4/4 شکر👆🏻❤️........... دختر آریایی💗