2733
2764
عنوان

شوهرم فکر نیازهای مالی من نیست

748 بازدید | 54 پست

بچه ها شوهرم فکر نیازهای من نیست ولی من برای اون همه چی فراهم میکنم خونه تمیز غذای آماده و نیازهای دیگش ولی اون اصلا بعضی وقتا واقعا زورم میاد شغلش آزاده طبق چیزی که میگه یه روز درمیاره ۵تومن یه روز کلا درنمیاره در کنارش اجاره مغازه قسط و خرج خونه هم میده و خرج خانواده و مادرش هم میده اونا هم از خدا خواسته رعایت یه زره هم نمیکنن ولی به من که میرسه میگه ندارم و صبر کن و تحمل کن و فلان و منو درک کن ما بخاطر این مشکل مشاوره هم رفتیم و همینارو گفته که از کجا بیارم و خرج مغازه و قسط و خانوادم هست مشاوره هم به من گفته عیب نداره کوتاه بیا راضی باش ولی خب نمیشه که هر سری که برم بیرون باید زنگ بزنم پول بده اونم از سیصد یا دویست بیشتر نمیریزه دلم میخواد تو کارتم یه مبلغی ماه به ماه بریزه شما بگین چجوری بگیرم روزانه هفتگی با چه بهونه و سیاستی ازش پول بگیرم؟

کار خونه رو ول کن برو یه شغل پاره وقت، هرچی بود؛ پیدا کن. بگو از پس تامین من برنمیای بیخود میکنی توقعی داشته باشی. نمیشه که من تنهایی نقش زن سنتی رو بازی کنم و تو در قبال مادرت موظف باشی نه من.

یه هفته اوضاع خونه بهم بریزه درست میشه نشد هم حداقل ذهنت باز میشه که یه فکری برای خودت بکنی.

مشاور هم مشکل داشته هیچ آدم عاقلی نمیگه کوتاه بیا یا خونوادت رو در اولویت بذار چه برسه به مشاور! برید پیش یه آدم سالمتر.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کار خونه رو ول کن برو یه شغل پاره وقت، هرچی بود؛ پیدا کن. بگو از پس تامین من برنمیای بیخود میکنی توق ...

اره واقعا ده جلسه پول رو ریختم دور برای این مشاوره خودش میگه نمیزارم کار کنی ولی من یه تیکه طلا میفروشم میرم یه کار یاد میگیرم نمیتونم دست بزارم رو دست و بشینم به امید این

درد منم در توعه ۹ ماه عقدم هنو پول شارژ نداده بهم هر وقتم میگم میگه دارم تولیدی میزنم چک دارم فلان آخرین بارم گفت خانوادت به تو ن نمیگن بهت میدن در حالی که خانوادم گفتن از شوهرت بگیر ما داریم جهیزیه جور میکنیم برات واقعا موندم چه کنم 

درد منم در توعه ۹ ماه عقدم هنو پول شارژ نداده بهم هر وقتم میگم میگه دارم تولیدی میزنم چک دارم فلان آ ...

مثل من نشو همش چشم پوشی کردم کوتاه نیا یه مدت بشین فکر کن به این رابطه فردا بری زیر یه سقف بدتر میشه

2706