2733
2764

و اشتباه بزرگیه .الانم  باردارم نمیدونم کلا بچه اولم ۵ سالشه و الویتم اونه تا شوهرم حتی با تو دلیمم هنوز عشق نکردم احتمال داره کلا ادم ی بچه اشو الویت قرار بده؟

نمیتونم درک درست کنم از تقسیم عشق و علاقه ام به دوتا بچه و شوهزم

من واقعا اشتباهی رو مرتکب شدم یعنی؟

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

ی تایپک بود میگف فرزندتان یا همسرتون یادمه اکثرا گفتن فرزندشون

طبیعیه

±عاشق بودن رو با عزت نفس نداشتن قاطی نکنید دوستان، کسی که عزت نفس داره حتی اگه عاشق هم باشه ببینه طرف مقابل نمیخوادش رها میکنه. اینکه ول نمیکنین و ضعف‌های شخصیتیتونو پشت کلمه «عاشق» قایم میکنید خیلی بده.       بهم گفت:تو دختر خوبی هستی، اما...اصلا اجازه ندادم باقی جمله ش رو بگه!با لبخند نگاهش کردم و گفتم:اما چی؟ از من خوشگلتر چشمت رو گرفته؟! یا مثلا هنوزم توی حسرت نفر قبلی هستی و الان فهمیدی من نمیتونم جایگزین مناسبی برای اون باشم؟! اما چی هان؟ دختر خوبی هستم اما دلت جای دیگه س و اصلا هم گناهی نداری؟! یا مثلا دلت رو زدم و دوست داری افراد جدیدی رو تجربه کنی؟ دلت تنوع میخواد؟ تنوع طلبی؟ اما چی آقا؟! فکر کردی مثلا من دلم میشکنه اگر رک و راست بگی من رو نمیخوای؟! مرد باش بابا...! نترس! من حرفه ای زندگی میکنم. تو هر لحظه حق داری که من رو نخوای. منم جلوت رو نمیگیرم. چون بودن و موندنی که به خاطر خواهش و التماس باشه، مفت نمی ارزه. دیگه دوستم نداری؟! خب رک بگو. ناراحت نمیشم! من عزت نفس دارم آقا! و به لطف همین عزت نفس، در جواب هر رفتنی، یه جمله میگم: "به سلامت. آرزوهای قشنگ دارم برات." چی فکر کردی؟! که اگر بگی من رو نمیخوای، میگم نه تو رو خداااا بمون؟! نه بابا! من انقدر حقیر و آویزون نیستم. اینکه تو من رو نمیخوای، اصلا به این معنی نیست که من بدم یا چیزی کم دارم. من فقط توی سلیقه ت نیستم، همین...! مرسی که این مدت برام وقت گذاشتی. برو دنبال آرزوهات، اصلا هم به من فکر نکن، چون من واقعا ناراحت نیستم! ناراحت نیستم چون برات آرزو نبودم. من سهم کسی میشم که براش عین آرزو باشم. خوشحالم که زود فهمیدم برات آرزو نیستم. مراقب خودت باش خوشتیپ. خدانگهدار. اوه راستی! یه روز به خودت افتخار نکنی که من رو تجربه کردیا... اوکی؟! من خودم خواستم که باعث تجربه تو بشم... توهم فتح کردن من رو نداشته باشی! بای بای...🖤
میدونی بعد به دنیا اومدن نی نی خودش جاش رو باز میکنه ،عشق تقسیم نمیشه تصاعدی میشه ولی به همسرت بیشت ...

اذیت میکنه مثل بچه ها شده  مدام به کارای بچه گیر میده عصبی‌ شدع 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اینکه بچتو از شوهرت بیشتر دوست داری عادیع همه اینن ولی الان بارداری دنیا بیاد و....بچه  رو از اولی بعد بیشتر دوسداری 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

در مورد تو راهیتون مطمئن باش درست میشه هر روز بعد از به دنیا اومدنش برات عزیز و عزیز تر میشه بعد میبینی هیچ فرقی با هم ندارن منم مثل شما بودم ولی بعدش درست شد 

اَلحَمدُاللهِ الَّذی جَعَلَنا مِنَ المُتِمَسِّکِینَ بِوِلایَهِ امیرِالمومِنین عَلی بنِ اَبی طالِب و اَولادِه
ی تایپک بود میگف فرزندتان یا همسرتون یادمه اکثرا گفتن فرزندشونطبیعیه

شوهرم ولی الویتش منم مثلا یچیزی خوردنی مدام میگه  اول خودت یا اگه بیمار   مریص بشم با ناراحتی به بچه تشر میره ک اروم باش مامان حالش بده و...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اذیت میکنه مثل بچه ها شده مدام به کارای بچه گیر میده عصبی‌ شدع

اگه بچه ی اولت پسره ،بذار باباش بهش گیر بده ,مرد شدن پسربچه ها با همین گیردادنای باباشونه 

اگه دختره باز باهاش صحبت کن 

ولی هرگز حرمت پدر رو جلوی بچه نشکن که بعدش  به حرفای هیچکدومتون گوش نمیکنه

2706