2766
2764
عنوان

بهم خیانت کرد و رفتت

1672 بازدید | 69 پست

بعد ۲ سال رابطه همه چی تموم شد با خیانتش

مردا خیلی عوضن خیلی . باورتون نمیشه چقدر به عشقش مطمئن بودم اصلا ۱ درصد هم فکرشو نمیکردم البته ساده بودم گول خوردم تاپیک قبلیا هست چقدر دروغ گفت بهم

همزمان با من ۱ ساله با کسی تو رابطس

یک ماهه هی حرف کات میزد که مامانم اینا برام رفتن خاستگاری و .....

منم ساده باور میکردم

تا پریشب بهم گفت بدهی بالا آوردم میخوام برم خارج و چرت و پرت

منم باور نکردم زنگ زدم از زن رفیقش پرسیدم و اون گفت یک ساله داخل رابطس و میخواد دختره رو بگیره تصمیم گرفته با تو کات کنه

بچه ها انگار دنیا رو سرم خراب شده قلبم نمیزنه یخ شده کسی که فکر ميکردم انقدر دوسم داره بهم خیانت کرده بود و کلی دروغ

من کلی نشونه دیده بودم تو تاپیک هام همه دخترا میگفتن گولشو نخور و دروغه اما من باورش کرده بودم عشقش کورم کرده بود کرم کرده بود خرم کرده بود

دعا کنین برام از این حال روحی در بیام رفتم پیش تراپیست فقط ۳ جلسه ۱۲۰۰ ازم گرفته

چجوری فراموشش کنم وقتی ۲ سال هرروز ما با هم بودیم یک روز نشده بدون هم تلفنی

دارم دیوانه میشم حس میکنم به هیچ مردی دیگه نمیتونم اعتماد کنم

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

ما ۷سال باهم بودیم من اینهمه عشق عشق نکردم 

مشکل از اون نیست مشکل از انتخاب اشتباه خودته وگرنه اونکه از اولم ذاتش کثیف بوده 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

(((((من کلی نشونه دیده بودم تو تاپیک هام همه دخترا میگفتن گولشو نخور و دروغه اما من باورش کرده بودم عشقش کورم کرده بود کرم کرده بود خرم کرده بود))))

اون هر چقدر عوضی بود اوکی 

ولی تو چقدر ساده بودی که با توجه به نشونه ها خودت ، خودت رو گول زدی ! 

گول سادگی خودت هم خوردی ! وقتی دلیل و استدلال های منطقی داشتی که این آدم درستی نیست 

چرا باید خودت رو گول بزنی ! 

ایا جز اینه که فقط حرف میزد ؟ 

چه رفتار خارق العاده ای داشت که فکر میکردی عاشقه جز حرف زدن؟

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
ما ۷سال باهم بودیم من اینهمه عشق عشق نکردم مشکل از اون نیست مشکل از انتخاب اشتباه خودته وگرنه اونکه ...

من اولین تجربه ام بود و ساده بودم

کلی نشونه دیدم اما انگار خودمو گول میزدم 

ما ۷سال باهم بودیم من اینهمه عشق عشق نکردم مشکل از اون نیست مشکل از انتخاب اشتباه خودته وگرنه اونکه ...

👌

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
من اولین تجربه ام بود و ساده بودمکلی نشونه دیدم اما انگار خودمو گول میزدم

ازین به بعد مواطب باش 

یکم سنت بیشتر بشه دیگه برات مهم نی کی میره کی میاد 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
(((((من کلی نشونه دیده بودم تو تاپیک هام همه دخترا میگفتن گولشو نخور و دروغه اما من باورش کرده بودم ...

باور کن فقط حرف زدن نبود

هرشب دم در خونمون بود با وجود مشغله کاری دائم زنگ

برام هدیه گرون میخرد تولد گرفت ماه پیش تو باغ نزدیک ۱۰ تومن فقط هزینش شد

یک روز جواب زنگشو نمیدادم دیوونه میشد که دلم تنگه هرشب میومد لب پنجره خونمون فقط ۵ دقیقه منو ببینه من باورم نمیشه خب این آدم بتونه خیانت کنه

بنظرم‌خانواده‌اش مجبورش کردن‌

و‌اونم‌برای اینکه. اسیب نبینه هم‌خودش هم‌خودت

ارتباط و‌ کم کم. 

کمش کرد

خانه ام ابریست اما ، در خیالِ روزهای روشنم '!🌱.                             👇👇👇زمانی فهمیدم نه توانایی همسر‌ خوب‌‌بودن رادارم‌‌ نه‌‌ما‌در شدن‌  با تمام وجود‌ مجردیمو‌ پذیرفتم شاید لحظه مرگم‌تنها ترین آدم باشم اما حداقل وجدان راحتی دارم و‌آسوده‌‌خواهم‌ مرد؛)
من خودم چند ساله تو رابطم خیانت دیدم ولی سر خم نکردم اول حساب ختره رسیدم بعدم خودش نه خیانت اوننوری ...

هنوز باهاش تو رابطه ای؟

میخواستم دختررو از طریق اینستا پیدا کنم چون اسمشو میدونم برم بهش بگم اما مشاورم گفت ولش کن انتقام انگار نمیخوای ولش کنی با اینکار باز امید داری به برگشتش ولش کن دیگه برات مهم نباشه با کیع

باور کن فقط حرف زدن نبودهرشب دم در خونمون بود با وجود مشغله کاری دائم زنگبرام هدیه گرون میخرد تولد گ ...

به هر حال نشونه ها هیچوقت دروغ نمیگن حالا هر چقدر خودش رو بکشه واست 

حتما ویزای واضحی ازش دیدی که میگی نشونه بود و ..

2706