2733
2764

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

یه مدت از خانوادت کمک نگیر بزار مجبور بشه دست تو جیب کنه

فدات بشم خیلی امتحان کردم 

خیلیییی زیاد من همسرم بخاطر شغلش تهران هستیم و اونجا خونه کرایه کردیم و خونه اصلی مون شهرستان هست 

من اونجا لباسشویی نداشتم و 2 سال با دست لباس می شستم که خون از دستام می چکید که پدرم رفت خرید و گذاشت گفت هر زمان پول داشت بده و هنوز نداده 

یا تهران که بودیم یخچال کوچولو دست دوم گذاشته بودن و هر روز من باید تموم وسیله ها در می اوردم چون توی یخچال اب جمع می شد باید خشک می کردم و پدرم یخچال خرید گفت هر زمان پول داشت بده که نداد حتی فرش و جاروبرقی هم برای اونجا خرید 

عزیزم خودم می بینم صبح شده ولی آیا اسنپ سراغ داری الان برم؟

اسنپ هر ساعتی هست 

فقط بروووو 

نه به خاطر چرندیات مادرشوهرت 

به خاطر رفتارهای احمقانه شوهرت برووو 

چرا همچین خفت و خواری رو تحمل می‌کنی آخه ؟؟

مگه دور از جونت کری یا کوری یا مشکلی داری اخه؟؟؟

شوهری که تو رومسافرت نمیبره بعد با دوستاش سفر می‌ره و میگه با تو خوش نمی‌گذره 

کتکت می‌زنه 

تحقیرت می‌کنه

والا من بودم شک ندارم کشته بودمش تا الان

ولی خدایی اگه رفتی زنگ بزن چند تا فحش خوشگل به مادرشوهرت بده فکر کنم تو هم مثل من زیادی نرمی.مردم از آدمهای سلیطه میترسن.

اونقدر تعریف شوهرت کردن اونم فکر میکنه مالیه 

اسنپ هر ساعتی هست فقط بروووو نه به خاطر چرندیات مادرشوهرت به خاطر رفتارهای احمقانه شوهرت برووو چرا ه ...

عزیزم من از وقتی که همسرم کتکم زده یک شلوار و مانتو پوشیدم چمدونم هم بستم و دارم چک می کنم متاسفانه شهرستان تا 8 شبح بزور اسنپ پیدا میشه 

جوری وانمود می کنن که انگار من مقصرم من واقعا مشکل دارم 

ولی خدایی اگه رفتی زنگ بزن چند تا فحش خوشگل به مادرشوهرت بده فکر کنم تو هم مثل من زیادی نرمی.مردم از ...

آره عزیزم زیادی نرمم

یک پا مارشمالو هستم برای خودم 

فدات بشم لج به لج من بسته وگرنه سه تا پسر دیگه داره چرا انقدر نمیداره به شون و کول اون ها جلوی زناشون

عزیزم من از وقتی که همسرم کتکم زده یک شلوار و مانتو پوشیدم چمدونم هم بستم و دارم چک می کنم متاسفانه ...

اصلا برات مهم نباشه کی چی فکر می‌کنه 

از این زندگی سمی بیرون بیا و خودتو نجات بده 

امروز اینجوری کتکت زده فردا می‌زنه خدای نکرده معلول میشی دور از جونت 

دیدم همچین چیزایی که میگم

2706