2733
2764
آره با خانوادم رفتم و پدرم محبت کرد بردمون و کلاس هم میرم گلم 😢خیلی حرفات قشنگه

بعدِ ازدواج هیچ چیزی از خانوادتون قبول نکنید مردی که لیاقت نداشته باشه هار میشه... شوهرم مردِ خوبیه  خانواده دار در طولِ سال بارها مسافرت میریم چون وظیفش میدونه چون از اول با خانوادم تا شهرستان خودمون نرفتم گفتم تو باید ببری...بابام یه ده تومنی دستِ بچه هام بده یه میوه برام بخره ۵۰۰ بار در طولِ روز میگم بابام لطف کرد ده تومن داد😂تازه پولشم از شوهرم میگیرن گاهی برای خودم..مگه وظیفه ی بابایِ منه...همین که منو داده بهش لطف کرده...تمام🤪

دوستم تو شرایط شما بود تقریبا الان با دوتا بچه داره جدا میشه میگه فقط میسوزم تو این سالها کارایی که وظیفه ی شوهرم بود بابام برام کرد هار شد فقط عمرمو تلف کردم

همه دنیا بخواد و تو بگی نه....نخواد و تو بگی آره تمومه...همین که اول و آخر تو هستی....به محتاج تو محتاجی حرومه ❤

تا اونجاش ک مادرشوهرت شرو ور گفت و باشوهرت بحث کردی کار نداشتم بالاخره دعوا تو هر خونه ای هست وقتی ب کسی بگی دوست ندارم جواب طرف هم یقینا همینه 

ولی وقتی گفتی خرجمو پدرم میده مسافرت نمیبره 

پایه زندگیتو از اول کج گذاشتی 

خدا و شکر ک حداقل بچه نداری 

خبر نداری در آسمون وا شده یه این پسر افتاده اونم تو خونه شما قدر نمیدونی دیگه😒

برا ظهورش صلوات🙇برا مادر شدن دوباره م صلوات😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعدِ ازدواج هیچ چیزی از خانوادتون قبول نکنید مردی که لیاقت نداشته باشه هار میشه... شوهرم مردِ خوبیه ...

دقیقا عزیزم هاررررر شده 

وظیفه میدونه 

گاهی نگاه بقیه عروس های فامیل می کنم فقط می گم خوش بحال شون که شوهرشون انتظاری از خانواده زنشون نداره 

مثل من نیست بگه به جهیزیه ام اشغالی بگه خونه و ماشین بهت نداده کاری نکرده بگه چیزی به اسمت نزده کاری نکرده بگه چون برای خواهرت آیفون 13 خریده برای تو نخریده پس تو بی ارزش ترین عضو خانوادت هستی چون برات ارزش قائل نیستن و بین تون فرق میزارن 

تا اونجاش ک مادرشوهرت شرو ور گفت و باشوهرت بحث کردی کار نداشتم بالاخره دعوا تو هر خونه ای هست وقتی ب ...

آره بخدا قدر نمیدونم 😂💔

حق با شماست گلم ولی من هرچی پایه این زندگی راست کردم شوهرم زد توش کج که نه شکستش 

عزیزم همه صفحه ها رو خوندم . کاش کاش مهریتو بالا میگرفتی که الان بتونی حسابی اذیتشون کنی. ولی بازم بخاطر خودت هم که شده برو . همه مادرشوهر ها فک میکنن پسرشون پادشاه بوده و عروس برای کنیزی و کلفتی اومده.  حتی اوناییکه از خانواده دختر هم خیلی پایینترن همینجوری وانمود میکنن . مهم شوهرت بود که باید بخاطر تو بهشون میگفت بس کنن ولی خودشم بهتر از  اونا نیست.  بجای دفاع اومده مشت و لگد برات آورده.  غلط کرده . به چه حقی دست روت بلند کرده؟ الان با ۲۶ سال سن بدون بچه بری بهتر از اینه توی سی سالگی با یه بچه بری تو رو خدا برو . اینا آدم نیستن . امیدوارم توی زندگیشون خیر نبینن که اینجوری اذیتت کردن . و امیدوارم زندکی که لیاقتشو داری نصیبت بشه . اگه بمونی ثابت میکنی که همین زندگی برات کافیه و کسی کاری برات نمی کنه فقط باید تا آخر عمرت تحمل کنی . 

آره بخدا قدر نمیدونم 😂💔حق با شماست گلم ولی من هرچی پایه این زندگی راست کردم شوهرم زد توش کج که نه ...

وقتی مادرش همچین آدمی باشه خودشو بالا بالا بدونه با پسراش 

از خودش توقعی بیش از این نیست 

خدا ب راه راست هدایتش کنه و تا دیر نشده بفهمه چ میکنه تو این زندگی

برا ظهورش صلوات🙇برا مادر شدن دوباره م صلوات😚
عزیزم همه صفحه ها رو خوندم . کاش کاش مهریتو بالا میگرفتی که الان بتونی حسابی اذیتشون کنی. ولی بازم ب ...

عزیزم مرسی که وقت گذاشتید و جواب دادید من اسکرین از نوشته تون گرفتم خیلی به دلم نشست آره میرم چون بار هزارم هست دارم میشکنم 💔 خانوادم براشون مهریه ملاک نبوده و نیست همیشه میگن ما هیچی نخواستیم جز احترام محبت از شوهرت برای تو 😢

وقتی مادرش همچین آدمی باشه خودشو بالا بالا بدونه با پسراش از خودش توقعی بیش از این نیست خدا ب راه را ...

دقیقا عزیزم 👏🏻

نمی دونم چرا نمی ترسه از خدا خودش هم دختر داره

نمی ترسه از آه من؟ از دل شکسته من؟ از زندگی خراب شده من؟ 

فدات بشم اصلا دیگه امیدی به این زندگی نمی بینم شوهرم امشب می گفت خیلی بی ارزش شدی برام و دوست ندارم ...

اسی بعد هجده سال زندگی مشترک وکلی تجربه ،بهت میگم باید سیاست در لحظه خرج می‌دادی ومیگفتی بله درست میگین واقعا همسر برازنده ای برای هم هستیم،بله ممنون ک پسری تربیت کردین ک آرزوی هر دختریه من کنارش واقعا خوشبختم ی  لبخند هم میزد ورد می شدی،و اتفاقا باعمسرت گرمتر میشدی.

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
اسی بعد هجده سال زندگی مشترک وکلی تجربه ،بهت میگم باید سیاست در لحظه خرج می‌دادی ومیگفتی بله درست می ...

آه عزیزم حرف شما صحیح 

ولی نه برای بار هزارم این حرف با حالت خیلی خیلی بد با منت و طعنه می زنه و همسرم هم تایید می کنه و برادراش و اوکی میدن و همه دست به دست هم میدن تا من خورد کنن. 

اسی بعد هجده سال زندگی مشترک وکلی تجربه ،بهت میگم باید سیاست در لحظه خرج می‌دادی ومیگفتی بله درست می ...

شک نکن شوهرت هم کیف میکرد در حالی زدی برجک مادرش رو‌محترمانه ریختی،یعنی جای شکاف رو گرفته بودی با این ترفند.

همیشه مستقیم شخص آزار دهنده رو خلع صلاح کنین و اتفاقا با شوهرتون بیشتر گرم بگیرین 

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
آه عزیزم حرف شما صحیح ولی نه برای بار هزارم این حرف با حالت خیلی خیلی بد با منت و طعنه می زنه و همسر ...

نباید بفهمه نقطه ضعفته،شما جلوتر ازش تعریف کن 

با افراد اینچنینی نباید از موضع ضعف وارد شد,من تجربه دارم ک میگم

عزیزم مرسی که وقت گذاشتید و جواب دادید من اسکرین از نوشته تون گرفتم خیلی به دلم نشست آره میرم چون با ...

فدات عزیزم .خانواده ات چون همه رو مثل خودشون خوب میدیدن این چیزا براشون مهم نبوده . ولی نمی دونستن دخترشونو کجا دارن میفرستن .که اگه می‌دونستن اصلا نمیفرستادنت به این زندگی . ولی الانم دیر نیست . امیدوارم از این به بعد برات ورق برگرده و بهترین زندگی نصیبت بشه .   

2706