2777
2789
چقدر خوب کاش منم حاجت روا بشم هیئت کجا

شهرستانیم امسال نیاوردنش میگفتن شاید بیاد اگه اومد واست دعامیکنم پارسالم واس دوستم دعاکردم شربت هیئت خونه ما درس کردن واسش هم زدم الان بچش ب دنیا اومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
نماز کن فیکون حضرت عباس چطوری هست شما حاجت گرفتی

بزن تو نت نذر شیرهم خیلی خوبه انشالله حاجت روا میشی برامنم دعاکن بچه ام سالم باشه 

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده  روز تولد امام رضا بی بی چک مثبت شد خداروشکر خودت مواظب تودلی باشه ممنون ازت واقعا عاشقتم خدا خدایا تورو به دو دست بریده ابالفضل قسم میدم قلب بچه ام تشکیل بشه بزودی ممنونم ازت 😍 خدایا خودت مواظب هدیه قشنگ ایی که بهم دادی باش به خودت میسپارم دوست دارم  برام‌حفظش کن❤ دخترم زیباترین هدیه خدا مثل یه کوه پشتت میمونم خداتورو برام حفظ کنه  
من تو شهر غریبم کسیو ندارم

ببخشید توی یکی از تاپیک هاتون قبلا دیدم گفته بودی عفونت قارچی داری که درمان نمیشه، چندوقته عفونت قارچی داری؟ الان درمان شده؟ عزیزم فردا روزه بگیر میگن خیلی خوبه خیلیا واسه بارداری حاجت گرفتن ونذر شیر کن روز ششم محرم پخش کن، انشالله بحق شش ماه امام حسین به آرزوت برسی🥺

یه صلوات واسه حال خرابم بفرستید، اجرتون با امام حسین 🥺
ببخشید توی یکی از تاپیک هاتون قبلا دیدم گفته بودی عفونت قارچی داری که درمان نمیشه، چندوقته عفونت قار ...

نمیدونم درمان شده یا نه ۱۸ ام نوبت دکتر دارم برم ببینم خدا چی میخواد می‌خوام فردا روزه بگیرم و نذر شیر برای حضرت علی اصغر کنم سر گیجه گرفتم کف سرم درد می کنه حالت تهوع هم دارم فکر کنم بخاطر نزدیک شدن به روز پریودی هست برام دعا کن من توشهر غریبم کسی رو ندارم 

نمیدونم درمان شده یا نه ۱۸ ام نوبت دکتر دارم برم ببینم خدا چی میخواد می‌خوام فردا روزه بگیرم و نذر ش ...

یعنی الان علائم قارچو نداری؟ چشم عزیزم دعات میکنم زینب جان، شماهم منو دعا کن🥺

یه صلوات واسه حال خرابم بفرستید، اجرتون با امام حسین 🥺
2801