2733
عنوان

این نشون میده پسره ازم بدش میاد

97 بازدید | 10 پست

از یه آقایی خوشم اومده، ولی بهش نگفتم طلافروشی داره منو مامانم میریم خرید ماهی یه باز، ازش در حد توان خرید میکنم خیلی احترام ما رو نگه میداره، با پیج کاریش منو فالو داره منم فالوش دارم، اوایل استوریامو میدید الان نه، یا تو پیج کاریش امروز پست گذاشت هرکی کامنت گذاشت براش جواب داد من کامنت گذاشتم نه، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بدشم نیاد بهت فکر نمیکنه درگیرت نیست

شاید اون اویل بهش زیاد اشتیاق نشون دادی  

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
بدشم نیاد بهت فکر نمیکنه درگیرت نیستشاید اون اویل بهش زیاد اشتیاق نشون دادی

اون اوایل به پیج کاری من پیام داد برای تبادل پیج چون پیج مغازه ما دست منو خواهرمه  دیگه گفتم جواب بدم خواهرم شک می‌کنه با پیج خودم یه مدت فالو کردم بعد انفالو کردم دوباره فالو

اون اوایل به پیج کاری من پیام داد برای تبادل پیج چون پیج مغازه ما دست منو خواهرمه دیگه گفتم جواب بد ...

ببین پسرا بفهمن دخترع اویزونه سریع کنار میکشن

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد