2733
2764

بچه ها من خیلی به خودم میرسیدم الان یه دختر ۱۵ ماهه دارم وقتم آزاد تره ولی خوب چون شاغلم هستم تا فرصتی گیر میارم میخوابم خیلی ام میخوابم بعدم که بیدار شدم فقط به خونه میرسم و به دخترم ینی به کللللل از خودم غافل شدم امروز دیگه شوهرم صداش درومد بش گفتم دوس دارم برم یخورده ژل تزریق کنم بدجنس بهم میگه ژل و ول کن تو برو یه دستی به سرو روی خودت بکش موهات و شونه کن انقدر ژولیده پولیده شدن کالاهای اولیه و بهداشت معمولی رو انجام بده حالا ژل نشدم نشد تو نگاه کن فرم ناخنات همه شکسته و بد فرم موهای بدن شیو نشده صورت رنگ پریده موهای سرت بدون رنگ بدون حالت تو کی اینطوری بودی .بچع ها دیگه دبش کاملا وااااا شد انگار مونده بودن رو دلش و منتظر یه حرکت و حرف از من بود .چند وقتم بود اصلا سراغم برای رابطه نمیومد خیلی ناراحتم خیلی. قبول دارم خیلی تنبل شدم این اسلامم که فقط گیر داده به ناخن و لاک و به هر حال اگر منم مثل همه ی خانما یه ناخن های ژلیش شده ی مرتب داشتم یه مژه ی خیلی کم و طبیعی کاشته بودم شاید مرتب تر به چشم میومدم الانشوهرم چند باره داره درمورد ناخنام تذکر میده خودمم قبول دارم‌ ۷یلی تنبل شدم من الان بیشتر بخاطر دل خودم دوس دارم به خورم برسم خودمم با دیدن چهره ی خورم افسردگی گرفتم 

شوهرت مذهبی نیس؟

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

نه مذهبی نیست .هردومون مذهبی خشک نیستیم خیلی خیلی ام به خودمون می‌رسیم ولی نماز می‌خونیم

خب بهش بگو کاشت نماز نداره ک تو توقع داری

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

خب برس به خودت راس میگه ژل مهم نیست ولی اصول اولیه بهداشتی رو رعایت کن یکم از خوابت بزن،اصلاح کن ابرو موهاتو مرتب کن.ناخن هم خودت یه سوهان بکش یه لاک بزن مرتب دیده میشن.دیگه دوش گرفتن  و ضدتعریق وشونه کردن مو وقتی از آدم نمیگیره حتی با بچه حتی با خانه داری و شاغل بودن

والا ما نه مژه کاشتیم نه ناخن بچه داریم شاغلم هستم درسم میخونم الانم امتحان دارم که بیدارمتبلیت رو گ ...

نه گردن اسلام نمیندازم‌‌.ولی خیلی دوس داشتم یه کاشت طبیعی و خیلی خیلی مرتب انجام می‌دادم بخدا خیلی تو اعتماد به نفس و مرتب بودن دستها نقش داشت 

خیلی جالب که مردا و حتی خودمون توقع داریم به همه کارا با هم و هم زمان برسیم، کی تو بچه داری کمکت می کنه؟ یکی هست بچتو نگه داره یه روز که به خودت برسی یه آرایشگاه بری؟ همسرت می تونه به کارای خونه برسه که تو برا خودت وقت داشته باشی؟ تو هم یه آدمی، معلومه با این همه مشغله خسته میشی، منم بدتر از تو، شوهر باید همراهی کنه اگه می خواد آدمو سرحال ببینه، نمی تونه کار کنه تو خونه؟ کارگر بگیر هفته ای یه بار! والا، انقد از خودمون توقع نداشته باشیم!!!

2706