2733
2764
عنوان

برای تابستون چیا گرفتید

399 بازدید | 38 پست

خودم فعلا کفش تابستونه و مام فیت و دوتا شومیز رنگای تابستونی.

احتما دامن یا کفتان هم بگیرم و شلوار خمره ای

فردایی خواهد رسید که در آرزوهایم زندگی میکنم.

مگه شما فصلی خرید میکنید 🥺

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه شما فصلی خرید میکنید 🥺

نه اونطوری برای گرما و سرما 

مثلا من چون زیاد بیرون میرم کلاس و ... لباس داشتم از پارسال ولی نیاز بود

دو تا صندل گرفتم خیر سرم ک یکیش بنظرم یکم پیرزنی اومد ،دادم مادرشوهرم ، کفتان اینام دوست ندارم ، شومیز اینا گرفتم پیرهن مردونه هم خیلی دوست دارم ، با شلوارای بگ راحت ، فعلا همین ، باید برم دامنم بگیرم تو این گرما ادم عرق سوز میشه

هر چه در فهم تو آید ، آن بُوَد مفهوم تو 
برای محرم، عبا گرفتم و چنتا شال مشکی و چند دست لباس مشکی.همشونو خنک گرفتم ک واس تابستونم بدرد بخورن

اتفاقا من اصلا مشکی نگرلتم بعد فک کردم گفتم شاید خواستم بذم دسته چون من فقط این قسمتشو دوس دارم 

الیته از پارسال تیشرت و کراپ کت دارم

اینقد گرمه حال ندارم برم خرید تازه بخرم کجا بپوشم کی تو این گرما میره بیرون آخه

مجبورم به خاطر کلاسام

2706