2733

دلم براش تنگ شده همه میگن این زندگی اشتباهه این ادم آدم درست و نرمالی نیست…خودمم جونم در خطره تو زندگی چون با چاقو بهم حمله میکنه توی دعوا…

اما دلم راضی به نبودنش نمیشه چجوری میشه ۶سال زندگی رو تمو کرد…دوست دارم خودمو بکشم اصلا نمیدونم چیکار باید کنم خسته ام😭😭😭😭احساس میکنم وجودش این حس رو بهم القا میکنه که صاحب دارم و زندگی خودمو دارم فکر میکنم نباشه اختیارم دست همه میوفته و دیگه خونه زندگی خودم به باد میره…

از وقتی اومدم اصلا پیگیرم نشد البته بگم روز اول یکم پیام ندامت داد بهم…ولی همیشه اینجوری گولم میزنه و هیچ تغییری نمیکنه؛اینبارم با چاقو میخواست منو بکشه به بدنم زد…نمیتونم ببخشمش

اگه اینجارو خوندی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرست مرسی دوستم🫂💋🌸

ها میخواست بکشتت هنوز دوسش داری میخوای برگردی؟ 

من بخاطر ارامش روحی روانی خودمم ک شده پام دیگه تو این تاپیک نمیزارم ریپ نزنید✔

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین مرگ یبار شیون یبار 

هر چقد سخت تموم میشه 

آخه امنیت جانی نداری شما، خیلی اوضاع بحرانیه

پدر مادرت میذارن برگردی به اون زندگی؟ 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

ازت خواهش میکنم فکر بچه رو از سرت بنداز بیرون شوهزت مشکل روانی داره خدایی نکرده به بچه آسیب بزنه میخوای چیکار کنی 

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱
منم مثل تو فردا میرم دنبال شکایتم و پزشک قانونی

من رفتم پزشک قانونی نامه گرفتم ولی دل شکایت کردن رو ندارم😭😭😭

اگه اینجارو خوندی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرست مرسی دوستم🫂💋🌸

امشب سر داستان جاریمو برادرشوهرم تعجب داشتم ک چجوری دختره میگه نمیخوام باتوزندگی کنم چندساله ها ولی برادرشوهرم مادرشوهرم اینا برغیرتشون بر نمیخوره. 

الانم سر شما متعجب شدم. امنیت جانی نداری خواهر

parasoo1989@
2706