2733
عنوان

خانمِ دوست شوهرم خیلی مغروره😮‍💨

1028 بازدید | 46 پست

یک بار رفتیم خونشون و یکی دو بارم تو جمع دوستانه دیدمش خیلی خودشو میگیره

حالا بدبختی اینه اینستا همدیگه رو فالو هم کردیم

نگاه از بالا به پایینی داره هرروز پست استوری باشوهرش و گردش و فلان میزاره فکر میکنه خیلی زندگیش خاصه و ما بدبختیم چیزی نمیزاریم چون ازاین تفریحا نداریم

به نظرتون چه رفتاری تو اینستا داشته باشم در مقابلش؟

هیچ رفتاری ، به جای بقیه فکر نکنید و قضاوتشون نکنید ، هر کاری میکنه بکنه ، شما زندگی خودت رو بکن و خداروشکر کن

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی زندگی خودتو بکن 

گه گداری یک قلب هم بفرست همین اون زندگی خودش داره شماهم همینطور 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
هیچ رفتاری ، به جای بقیه فکر نکنید و قضاوتشون نکنید ، هر کاری میکنه بکنه ، شما زندگی خودت رو بکن و خ ...

یکی دوبارم تو مهمونیا یه جوری رفتار کرده

من زیاد اهل نمایش نیستم واگر نه منم چپ و راست عکس میزاشتم 

یه جورین آخه 

حالا بدبختی اینه همیشه هر استوری و پستی بزاره لایکش میکنم اما اون اصلا تاحالا هیچیمو لایک نکرده

چرا فکر میکنید اینکارو برای جلب حسادت شما یا بقیه انجام میده رفتارش تایید نمیکنم ولی روتین زندگیش این شکلیه شما هم حال نمیکنی باهاش بی احترامی نکن ولی بی تفاوت باش نسبت بهش و استوری هاش نگاه نکن و هاید کن 

بعضی ادما ذاتا سرد و دیر جوشن با ادما از قصد نیست شاید 

فرد خاص و نزدیکت نیست که ذهنت درگیرش میکنی

بیخیال بابا

#ملی گرا❤️🤍💚/#پزشک جمهور✋🏻/🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
یکی دوبارم تو مهمونیا یه جوری رفتار کردهمن زیاد اهل نمایش نیستم واگر نه منم چپ و راست عکس میزاشتم یه ...

خب لایک نکن ، ولی خب درگیر هیچکس نباش

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
هیچی زندگی خودتو بکن گه گداری یک قلب هم بفرست همین اون زندگی خودش داره شماهم همینطور

تا دیروز هرچی خانم چپ و راست عکس فیلم میزاشت قلب میزاشتم

ولی دیدم این اصلا هیچیمو لایک نمیکنه بااینکه ممکنه ۶ ماه یکبار فیلم آماده آهنگی پادکستی چیزی بزارم 

کفری شدم

2706