2733
2764

🔶نکات مثبت

یاد گرفتن چطوری دختر جذابی باشم و تو رابطه هام چیکار کنم

یاد گرفتم پسرا جذب چ ادمتیی میشن

رو خودم خیلیییی وقت گذاشتم و کلی چیزای روان شناسی خوب خوندم و واقعا شخصیت پخته تر شد

تونستم تو رابطه با کراشم ک بعد شد دوست پسرم و بعد شوهرم خیلیییییییی بهتر عمل. کنم 

فهمیدم چ پسرایی رو باید انتخاب کنم و کدومارو اصلا ادم حساب نکنم

یاد گرفتم خودمو دوس داشته باشم و دیرتر وابسته بشم

یاد گرفتم بچه هامو کطوری بزرگ کنم ک دجار بحران های خودم نشن بخصوص دختر دار شدم

یاد گرفتم خیلی از حرفای پسرا چرته  و تا تو عمل ثابت نکرده دل نبندم

هرگززززززز تحت هیچ شرایطی با مرد ایرانی س ک س نداشته باشم قبل ازدواج(من رابطه نداشتم و سر همین جدا میشدیم و فکر میکردم تقصیر منه در حالی ک ن) 

یادگرفتم برای پسری ی قدم بردارم ک اون دو قدم برام برداشته باشه

به خودباوری رسیدم چاله های ذهنی روانیمو بهتر کردم

🔶نکات منفی

افسردگی دوره ای گرفتم و حالم بد بود تایم کات بعدش ولی اصلا برام مهم نبودن

خجالت میکشم همچین چلمنایی تو زندگیم بودن ک لیاقت حتی نگامم نداشتن خیلی شرمندم از این موصوع

سنم نامناسب بود و حسرت خوردم کاش بهتر از تایمم استفاده میکردم

تو تایم کات احساس بدبختی زیادی داشتم حس بدی داشتم ک قابل گفتن نیست ولی بعد ی مدت اصلا به کتفم بود

تایمم هدر رفت سرشون

ارزشمو پیش اونا اوردم پایین چون نباید باهاشون دوس میشدم

پستتون خیلی طولانی بود.

چه شما و چه دوست پسرتون در همین حد هستین فقط واسه یه مدت بدرد میخورید،بعدش همدیگرو ول میکنید،چون یکی دیگه یکی دیگه یکی دیگه.

وقتی هم ازدواج بکنید بخاطر طبع تنوع طلبیتون یا طلاق میگیرید یا وارد رابطه جدیدی میشید.

.https://splus.ir/joingroup/AATF2FYNyXQlCRQ_NK8j8Q

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

پستتون خیلی طولانی بود.چه شما و چه دوست پسرتون در همین حد هستین فقط واسه یه مدت بدرد میخورید،بعدش هم ...

اصلا موتفق نیستم شما میگی هرکسی دوس پسر داشته تنوع طلبه هرکی نداشته ی راست ازدواج کرده تنوع طلب نیست

مال تا حالا دوست مونث نداشتم...ولی از طریق همین جا...خیلی نکات و مسائل مهم زندگی رو یاد گرفتم

..منم سه تا دیلل داشتم ک دوستی ندارم

۱..پول رو خرج کسی نکنم ‌..که بدونم گذر موقته

۲...پولی نداشتم که خرجش کنم ..کم  هس

۳..آینه قلبم رو با هر کسی کثیف نکنم که موقعی که ازدواج کردم ..با اینکه رفته..لکه اش رو قلبم باشع

اصلا موتفق نیستم شما میگی هرکسی دوس پسر داشته تنوع طلبه هرکی نداشته ی راست ازدواج کرده تنوع طلب نیست

خیر.صفر و صدی نیگا نکنیم.

شما اتوبانو برعکس رانندگی نمیکنی چون میگی تصادف میکنم.حالا شایدم نکنی اما بازم رانندگی نمیکنی. رابطه دختر پسری هم همینه.یا کسی که رابطه نداشته قطعا زندگی پرباری نداره ولی خطرش بسیار کمتر از اینه که رابطه خارج از ازدواج داشته باشی.

مثلا توی اتوبان اگه موافق جریان ترافیک باشی هم ممکنه تصادف کنی ولی خیلی احتمالش کمه.

.https://splus.ir/joingroup/AATF2FYNyXQlCRQ_NK8j8Q
2706