2733
2764
عنوان

حق بامنه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1301 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تا ازشون دور نشی همینه . هر چی هم بگی مقصر تر میشه . راه حل شما فقط و فقط فاصله هست . بعدش شوه ...

برای من نیومد فاصله بگیریم و دور زندگی کنیم هیچ جوره نیومد و خانوادشم نزاشتن نهایت دیگه جدا شدم قبل بچه دار شدن

اره دقیقا تازه خیلی قربون صدقش هم میرن حتما و دورشن. خدانگذره از چنین خونه خراب کن هایی

خیلی میادزنگو میزنه مادرش بیا ناهار بیاشام بیاچایی بخور حتما شام نخوردی بیااینجا.بعدیطوری باش رفتار می‌کنه انگاردوسالشه

راضی نمیشه بفروشیم بریم میگ بدبخت میشیم بزورهمین خونه رو داریم آه وناله میکنع

همش بهونس عزیز دلم .  این آدما درست نمیشن تا آخر عمر . همین شوهر خودم تا چند روز بریم شهرمون میشه همون آدم قبل ولی منم مثل خودشم بهش محل نمیدم 

طلاق بگیر بچه ها رو هم بنداز گردن خودش تا آدم بشه اینجور آدم ها عوض نمیشن مخصوصا وقتی میگه هرجا بخوا ...

جاریم  هم جداشدن بچهاشون دسته مادرشوهره س مگ فرقی میکنه اینورانورن 

خیلی میادزنگو میزنه مادرش بیا ناهار بیاشام بیاچایی بخور حتما شام نخوردی بیااینجا.بعدیطوری باش رفتار ...

منم همین بودن بعد یه دعوای شدید که خیلی طول هم کشید درست شدن وای خیلی اذیت بودم اون وقتا 

تو هم برو پیش خانوادت بگو بیا بچه ها رو نگه دار میخام برم خوشگذرونی 🧘🏼

ما هم تو یه ساختمونیم ولی حد و حدود داریم معنی نداره زندگی خودشو ول کنه بره پیش خانوادش مسخره 

من بودم بچه ها رو مینداختم گردنش میگفتم بیا مگ فقط بچه ها منن 

منم میخام برم هوا بخورم با دوستام یا خانواده میرفتم بیرون 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
دیگه بریدم ازش بادوتابچه هم کجابرم فرارکنم ازش خدانگذره ازش دیشبم با دوستاش رفته بود صبح اومد خونه م ...

ی مدت بی محلش کن هر جا میره نگو نرو نپرس ازش

توام برو خرید پارک دورهمی پیاده روی مطالعه کن با بچه ها سرگرم‌شو بعد ببین چی میشه

هرچه دادم به اوحلالش باد
دلیلی وجود داره(منظورم اشتباه رفتاری از جانب شما)که باعث شده باشه همسرتون تمایلش به خانوادش بیشتر بش ...

خب دعواهایی شده بینمون دوری شده رابطه مون صفره کنارهم نمیخابیم چون ازش متنفرم چون هیچ اهمیتی بمن نمی‌ده فقط موقع زابطع منومیشناسه ومیاد.بخاطرهمین دوری کردم ازش 

ولی بمادرش همه چی میگه ب خانوادش همه چی میگه راجب زندگیمون همه چی 

جاریم هم جداشدن بچهاشون دسته مادرشوهره س مگ فرقی میکنه اینورانورن

به شوهرت بگو میخوام ازت جدا شم بچه ها هم مال خودت هیچی هم ازت نمیخوام فقط میخوام زندگی که توش احترام و حرمت و حریم نیست تموم بشه. وقتی جدیتت رو ببینه و واقعا درخواست بدی مثل چی میفته به پات

رابطه =گروکشی نکنید با مشکلات عاطفی که دارید سیاست لازمه برای همسرت مشخصه

رابطه»»»مستلزم حال خوب و دل خوبه وقتی از طرف حس بدی بگیری وجود رابطه بی معنیه

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
2706