2733
عنوان

حق بامنه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق با توئه، اگه قرار بود خانواده به ادم بچسبن ازدواج برا چی بود

دیگه کم آوردم تواین زندگی هیچ راهی هم نیست مقاومت می‌کنه میخاد بگه مشکل تویه نه من . 

نمیدونم ازشما پرسیدم نظرتونوبگید واقعا خسته شدم تواین دوسال

خیلی حق داری شوهر منم عملا همینه با شدت کم تر خداروشکر میکنم رفتیم یه شهر دیگه و راحت شدم . یهنی واقعا اذیت بودم خیلی سخته خیلی . می‌بینی شوهرت همه تایم و توجهش با اوناس  فقط موقع رابطه یاد آدم میوفته . عه

خیلی حق داری شوهر منم عملا همینه با شدت کم تر خداروشکر میکنم رفتیم یه شهر دیگه و راحت شدم . یهنی واق ...

اره امسال هم قراربودبریم  یه شهر دیگه چون خانوادش نمیان کنسل کرد.

عزیزم تا ازشون دور نشی همینه . هر چی هم بگی مقصر تر میشه . راه حل شما فقط و فقط فاصله هست . بعدش شوه ...

راضی نمیشه بفروشیم بریم میگ بدبخت میشیم بزورهمین خونه رو داریم آه وناله میکنع

عزیزم چندساله ازدواج کردین ؟درنهایت بیخیالش میشی  چون گاری ازت برنمیاد تاخودش نخاد ...

من بعداز۱۲سال کشمکش الان فهمیدم دیگه حسی بهش ندارم و به چشم درامد بهش نگاه میکنم با بچه هام کیف میکنم زمدگی میکنم انگاراون وجود نداره

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2706