2733
2764
عنوان

حق بامنه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1301 بازدید | 56 پست
ی مدت بی محلش کن هر جا میره نگو نرو نپرس ازشتوام برو خرید پارک دورهمی پیاده روی مطالعه کن با بچه ها ...

خرید کجابرم یه هزارتومن بما نمی‌ده من عصبی میشم توخودم میریزم ولی اون خودشو زده ب اون راه چون خانوادش بیشترمیخاد ب اونامحبت می‌کنه تامن

به شوهرت بگو میخوام ازت جدا شم بچه ها هم مال خودت هیچی هم ازت نمیخوام فقط میخوام زندگی که توش احترام ...

نه میگه برو بهتر راحت میشم.اصلا وابسته نیست هیچ ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب دعواهایی شده بینمون دوری شده رابطه مون صفره کنارهم نمیخابیم چون ازش متنفرم چون هیچ اهمیتی بمن نمی ...

بنظرم شما و همسرتون اگر کمک تخصصی نگیرین،اوضاع بینتون خیلی بدتر خواهد شد،هرطور که میتونین با همسرتون برین پیش مشاور

عزیزم چطور شما اون بیَشعور را به عنوان همسرت قبول کردی

وقتی هیچ محبت نداره هیچ پولی هزینه ای بمن نمی‌ده تفریح نمیبره ولی حاضره خانوادشو ببره ب این ادم چی باید گفت ۱۰سال زندگی کنی انگار بیست سال پیربشی 

چطور این همه بلا سرت آورده چرا با همچین آدمی زند‌گی کردی

دوتابچه دارم فقط دلیلش همینه قبلا خانوادم میگفتن بیا طلاق بگیر الان میگن بساز بخاطر بچهات

بنظرم شما و همسرتون اگر کمک تخصصی نگیرین،اوضاع بینتون خیلی بدتر خواهد شد،هرطور که میتونین با همسرتون ...

من هیچ هزینه ای ندارم که برم اونم میگه خودت نیاز داری بری مشاور برو خانوادت بدن بمن ربط نداره