2733
عنوان

کیا تک فرزند دارن ‌و بچشون الان بزرگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسر من تک فرزند هستند، راضی نیستند. ولی به نظر من اگر همسرتون اخلاقشون خوب نیست و همسر همراهی نیستند، فقط به خاطر تنها بودن بچه، یک بچه دیگه به دنیا نیارید. هستند خیلی از خانواده های چند فرزندی که بچه ها میونه خوبی ندارند و در عمل تنها هستند.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

بچه ها اینم در نظر بگیرید دوباره باید شبا بی خوابی بکشین اروغ وپوشک واسترس بعدم کلاس اول میره تازه داستان شروع میشه 🥶 یدونه رو تا یجایی رسوندین دیگه همینو ادامه بدین 

شایدم من سر کولیک بچم خیلی اذیت شدم طرز فکرم اینه😅

من یه دختر۱۲ساله دارم از ۳سالگیش برا دومی اقدام کردم اما دیگه نشد تا چند وقت پیش هم میرفتم دکتر اما دیگه دیدم دیر شده و تمام وقت و درامدمون میره برا دکتر دست کشیدم و منطقی با دخترم صحبت کردم که تلاشمو برا تنها نموندنش کردم اما دلم میگیره وقتی تنهاییشو میبینم

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
بچه ها اینم در نظر بگیرید دوباره باید شبا بی خوابی بکشین اروغ وپوشک واسترس بعدم کلاس اول میره تازه د ...

بقول مامانم بچتون و از آب و‌گِل درآوردین، حالا یه کم دست و پاتون و دراز کنید، یه نفس بکشید.‌ یه کم زندگی کنید، همش که نباید بزایید😂😂

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
من یه دختر۱۲ساله دارم از ۳سالگیش برا دومی اقدام کردم اما دیگه نشد تا چند وقت پیش هم میرفتم دکتر اما ...

دلت نگیره گلم، اینکه آدمها تنها باشن یا نباشن دست خداست.کسایی و میشناسم تو یه خانواده ی ۱۰ نفره تنهاترین و بی کس ترینن. کسایی رم میشناسم که کل خونوادشون و تو یه خادثه از دست دادن، اما موفق و امیدوار زندکی میکنن.

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

من خودم ۱۵ سالمه و مادرم بنا ب دلایلی مثل ناراضی بودن پدرم بچه دوم رو راضی نبودن ک ب اصرار من و یا خواست خدا بود ک ۲ سال پیش از تک فرزند بودن خلاص شدم البته فقط از نظر تعداد خانواده چون من و خواهرم الان اصلا با هم هیج چیز مشترکی نداریم ن هم بازی هستیم ن میتونیم مث هم فکر کنیم و هردومون هم تو سن های حساس البته نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی تا جایی ک بتونم من سازش میکنم و شاید خیلی با بقیه نوجونا فرق داشته باشم ولی خوب بازم اصلااا فاصله سنی زیاد از هیچ نظری خوب نیست جز اینکه شاید یکم بتونم کمک حال مامانم باشم چون کسی زیاد از خانوادش کمکش نمیکنه 

من خودم ۱۵ سالمه و مادرم بنا ب دلایلی مثل ناراضی بودن پدرم بچه دوم رو راضی نبودن ک ب اصرار من و یا خ ...

خلاصه ک حرفم این بود ب عنوان یک بچه یا نوجوانی ک باید از نظر ما هم سنجیده بشه اینکه تجربه من و خانوادم اینه اگ کسی قصد داشتن دو تا بچه رو داره فوقش فاصله سنشون ۴ تا ۵ سال باشه 

وا این چه حرفیه!!مگه قراره بچه استارتر بدبخت شه!جای دعای خیرتونه مثلا

😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ندیدید گفته شوهرش بد اخلاقه نمی‌خواد یکی دیگه رو هم بدبخت کنه 

عرض کردم بدبختی یک بهتر از چند

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
خلاصه ک حرفم این بود ب عنوان یک بچه یا نوجوانی ک باید از نظر ما هم سنجیده بشه اینکه تجربه من و خانوا ...

چون بچه ۴ ۵ سالم دیگ تقریبا یکم از پس خودش برمیاد و در آینده هم شاید بتونه یکم اون بچه کوچیکه درک کنه باهاش همبازی باشه درسته خیلی سختی داره ولی با هم بزرگ میشن 

البته اینم بگم اگ کسی نمیتونه واسه همون اولی شرایط اقتصادیش و مخصوصا عاطیفشون رو طعمین کنه کلا بچه آوردن اشتباهه

چون بچه ۴ ۵ سالم دیگ تقریبا یکم از پس خودش برمیاد و در آینده هم شاید بتونه یکم اون بچه کوچیکه درک کن ...

البته ببخشید من در حدی نیستم ک بخوام ی شما دستور بدم و راهنمایی کنم اما تواستم ب نوبه خودم ک این شرایط درک کردم و اینا شما هم از نظر خود کودکتون هم بسنجید و خوب اینکه تو سن کم کسی رو هم بازی نداشته باشی خیلی بده من خودم همیشه یادمه کسی رو نداشتم همسرم حتی تو فامیل و پدر و مادر هم حوصله بازی باهام رو نداشتن و مجبور بودن با گلای فرش حرف بزنم 😂🥲 

2706