2733
2764

من یه پسر دارم قصد ندارم دیگه بیارم .به خاطر اخلاق بد شوهرم .حتی همیشه میگم نباید در حق این یکی هم ظلم میکردم به دنیا می‌آوردمش.

ولی گاهی فکر میکنم بزرگبشه خیلی تنها و بی‌کس خواهد بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا بچه دار نشو خواهشا درک کنید شما در مقابل اونی که وارد این دنیا میکنید مسعولید یکی دیگه رو بدبخت نکن چرا تک فرزندی بده یکی تو خوابگاه ما بود تک فرزند از همه نظر عالی بود 

من ی پیج تو اینستا دارم ۵ تا داداش هستن ۱ خواهر 

خیلی بهشون حسودی کردم 😅😅

من خودم دوتا پسر دارم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

دختر من ۱۱ سالش . من بخاطر شوهرم راضی نشدم دومی بیارم.  ولی دخترم راضیه دوست زیاد داره هر جا هم بریم سریع دوست پیدا میکنه . همه دوستاش میگن خوش بحالت یدونه ای ما خاهر برادرمون اذیت مون میکنه . الان خوشحالم که تصمیم احساسی نگرفتم دومی نیوردم چون روز به روزم گرونی بیشتر میشه واسه هیچکس اعصاب نمونده . 

اصلا به این خاطر ناراحت نباش. الان مثلا ما که خیلی خواهر و برادر زدیم چه گلی به سرمون زدن؟ شانسیه که رابطه شون با هم خوب باشه یا نباشه

از اونطرف الان اکثرن همینن. نسل بچه های ما یاد می گیرن با رفقا بگردن. همین الانم اکثرن دور خونواده رو خط کشیدن و با دوستا رفت و آمد میکنن

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

خواهرم

دخترش کلاس یازدهمه

خیلی میگیم بیار ولی میگ میخوام بهار به تمام آرزوهاش برسه از الان به فکر گرفتن بورسیه تحصیلی تو خارج وایناس

واقعان براش چیزی کم نمیزاره هرچی بگی داره

چون پدرشم وضعش خوبه

پسر شما چندسالشه؟

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻

اگر بززگ شده ک دیگه ولش کن

اگر فیلم و سریال دیدن حالتو خوب میکنه،تو دوست منی:))هر سوالی درباره فیلم سریال و تحلیلشون داری بپرس😌🌹تو چرا شمع شدی،سوختی ای هستی من،آنزمانی که تو را سایه پروانه نبود🦋به شرط آن که ز مجلس سخن به در نرود🌈هیچ کس بی دامنی تر نیست،لیک در پیش خلق   باز می پوشند و ما بر آفتاب انداختیم😇fortunately❤

درک نمیکنم اینایی که میگن تحت هرشرایطی فقط بیار که اولی تنها نباشه. ینی متوجه نمیشن اون یه انسانه؟؟؟؟؟ فقط بخاطر اینکه برادرش در آینده ای که هیچکس ندیده و خبر نداره، تنها نباشه، دنیا بیاد؟؟؟؟؟ طرف میگه اخلاق شوهرم خوب نیست، از اوردن اولی هم پشیمونم، باز میگن بیار. خیلی عجیبن

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
2706