2733
2764
عنوان

امروز پسرمو بردم دکتر با حرف دکتر دنیا رو سرم خراب شد 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 238514 بازدید | 1105 پست

امیدوارم اسی بتونه اینایی که مزه پروندن رو حلال کنه . اگه مادر باشین حداقلش که بچتون سرماخورده با یه تب کردن آدم سکته می‌کنه اگرم مادر نیستین شعور و معرفت انسانی که دارین خب درکش کنید باهاش همدردی کنید چرا تو تاپیکش میخندین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسرمنم اوتیسم خفیفه

خوب میدونم چه حسی داری

منم یه مادر دل شکسته م  

میگن دعای نی نی سایتیا گیراست میشه برای فروش خونه مون دعاکنین هرکه دعاکردلایک کنه صلوات میفرستم به نیتش
از دکتر داروخونه پرسیدم همه رو ـ گفت هیچ مشکلی نداره.

اگه اصفهانی ببرش پیش دکتر سمسارزاده

یعنی بهترین دکتر اطفالیه که میشناسم

کنار ارگ جهان نما پشت ایستگاه اتوبوسه مطبش

(مردوک) او را بدون جنگ و نبرد به درون شواَنّهَ (=بابل) وارد کرد. او شهرش، بابل را از سختی رهانید. او (=مردوک) نبونئید، شاهی را که از او نمی‌هراسید، در دستش (=دست کورش) نهاد.همۀ مردم تین تیر (=بابل)، تمامی سرزمین‌های سومر و اَکَد، بزرگان و فرمانداران در برابرش کرنش کردند (و) بر پاهایش بوسه زدند، از پادشاهی او شادمان گشتند (و) چهره‌هایشان درخشان شد.مردوک سروری که با یاری‌اش به مردگان زندگی‌بخشید (و) آن که همه را از سختی و دشواری رهانید، آنان او را به شادی ستایش کردند و نامش را ستودند.منم کوروش،شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اَکَد، شاه چهار گوشۀ جهان.پسر کمبوجیه، شاه بزرگ، شاه شهر انشان، نوۀ کورش، شاه بزرگ، شا[ه شهر] انشان، از نسل چیش پیش، شاه بزرگ، شاه شهر انشان.
از همون قسمتی که بتید آویزون باشه نیست فقط، سرش بیرونه باید دو تا شستم رو بذارم روی شکم کنار آلتش و ...

عزمزمه پسر من ۸ ماهشه و همینطوره. پیش متخصص اطفال بردم گفت مشکلی نداره درست میشه. البته پسر منم ماشالله تپله. جایی خوندم متخصص ارولوژی گفته بودن نهایتا چربی های اطراف را برمیدارن. استرس گرفتم.

نه منوشوهرم خیلی خیلی همدیگه رو دوست داریم وباهم خوشبختیم چ فقط یه بچه توزندگی کن داریم برام دعاکنین ...

عزیزم بدجوری فریبت دادن....   

چرا متوجه نیستی .... خدعه و فریب بوده همش.‌‌‌

باید میگفتن حتما....    

باید ازشون شکایت کنی.....

داره. الان که ۱۰ سالشه به اندازه دو بند انگشته ولی داخل شکمشه. فقط سرش بیرونه مثل دکمه. چون چاقه ...

بر پسر خواهر شوهرمنم اینجوری ی دکتر معرفی میکنم اورولوژ مخصوص کودکان یعنی بری پیشش نامید نمیشه بعد خدا دستش طلاس اسمش دکتر محبوبی از نت بگیر خ شریعتی

دخترمو ماه اخر بارداری از دست دادم برای اینکه خدا جاشو برام پرکنه ی صلوات بفرستید خواهش میکنم خیلی دلم شکسته 😔🖤💔

عزیزم براش حمد خوندم 

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

سلام من پسرم ۳ سال و نیمه است سه ماهگی ختنه اش کردیم با حلقه الان هم تنگی مجرا داره هم پوست الت چسبیده به سرش که دکتر گفته باید جراحی بشه به روش پللستیک تحت بیهوشی دارم از غصه میمیرم

کوچیکه یا‌داخله کامل؟واسه پسر برادرم خیلییی کوچیکه

داداش من کلاس هفتمه دوسه سال پیش یکی از اشناها متوجه شد که یکی از بیض...هاش خیلی کوچیکه و خودش هم رشدش کمه

بردنش دکتر عمل کرد

دکتر گف فعلا چیزا سنگین بلند نکنه و مرغای هرمونی نخوره و..

ولی داداش من یه دنده س همه ممنوعات دکتر رو عملی کرد🤨

تا ببینیم خدا چی میخواد با این یه دندگیش...

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)
2706