2733
عنوان

🧖‍♀️به نظرتون اونج جووووونی تا چه سنی هست🧖‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 74 پست
مهم دله ...دل که شاد باشه آدم تو هر سنی باشه ترگل ورگل به نظر میاد

آخرش که چی؟ کاش جوونی تا ۵۰ سالگی بود این طراوت تا ۵۰ یا ۶۰ میبود😌😌😂😂🥲  دلم میگیره وقتی فکر میکنم یه روزی پیر نیشیم

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

18شاید چون سنم کممه نظرم اینجوریه ولی مامانم کع 41 سالشه و بابام 55اینا بنظرم خیلی خوب موندن و روحیه ...

کم نیست تا چشم باز می‌کنی مبینی ۲۰ رو رد کردی 

سلامت باشن ۱۴ سال اختلاف سنی 😶

غم نداشته باشی و افسرده نباشی رو چهره ات اثر داره

واقعا؟؟

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
خداروشکر بالاخره یکی ۳۰ ب بالا گفت😑😂 همشون گفتن ۲۳، ۲۵اکثرا ۲۵واقعا منی ک ۲۴ وخورده اییم حس پیری ک ...

اشتباه نکن، تا ۶٠ جوونی😁

اما اوجش تو ۳٠ تا ۳۵عه

جذاب و خفن میشن زنا😁

آخرش که چی؟ کاش جوونی تا ۵۰ سالگی بود این طراوت تا ۵۰ یا ۶۰ میبود😌😌😂😂🥲 دلم میگیره وقتی فکر میک ...

خب همون دیگه یکسری خانم ها هستن ماشالا بشون نمیخوره ۵۰ ۶۰ 

دنیایی که تو ذهنم ساختم خیلی بزرگتر از دنیایی که دارم داخلش زندگی میکنم.
بستگی داره چطوری به خودت برسی و خودتو شاداب نگه داری

چیکار کنیم که طراوت و شادابی بمونه؟

خیلی کار سخت نکن زنانگی کن

بچه کم داشتن یکی دوتا کافیه

ضدافتاب بزن نرطوب کننده بزن

هر روز برقص و پیاده روی یا ورزش های زنانه که خیلی سنگین نیستن بکن

مسواک بزن

بوتاکس در سنین بالای ۳۰ ۳۲ هم خیلی تاثیر داره

سعی کن هرروز به صورتت برسی و وارسی کنی اگه ایرادی ایجاد شد برطرف کنی مثلا اگه لک ایجاد شدا یا افتادگی با ماساژ و کرم های مخصوص رفع کن نزار تثبیت بشه

2706