2733
2764

۳۰ سالمه خواستگار ۴۰ ساله

اخلاقش خوبه . وضع مالیش هم خوبه. قبلا جدا شده و بچه نداره.

خودمم خونه ناپدریمم....خواستم شرایطمو بدونین.

میگه بچه دار بودنتو فقط خودم بدونم ‌. بچم پیش پدرشه و اخر هفته میبینمش‌ میگه خانوادم ندونن بچه داری .

بیاد بره اونا ک نمیبینن. موندم چ کنم. 

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱

انشالله خدا برات بهترین بخواد واقعا راهنمایی تو همچین مواردی سخت میشه شرایط اگر داری از مشاور کمک بگیر 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

زمان بزار واسه این رابطه گلم شما یک شکست داشتی از رابطه قبلی

بهتره زنان بزاری

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

بچه ات رو پنهون نکن.بعدا مشکل پیش میاد 

یعنی مرد 40ساله ای که یکبار هم جدا شده باید از خانواده اش بترسه ؟

اگه براشون اینقدر مهمه بعداً اذیت میشی بچه رو که نمیشه یک عمر پنهون کنی

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
2706