2733
2764
عنوان

🧖‍♀️به نظرتون اونج جووووونی تا چه سنی هست🧖‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جوانی به سن و سال شناسنامه ای نیس

هروقت تونستی خودت و زندگیت رو دوست داشته باشی ( با همه کم و کاستی های غیر قابل تغییر )

هروقت تونستی از نعمت های ریزی که بقیه نمیبینند لذت ببری ،

اون وقت اوج جوانیته

🚫لطفا لایک نکنید🚫خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد! نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند......کاربر سال ۹۶🙂بنا به دلایلی با کاربری جدید وارد سایت شدم.. سعی میکنم با نگفتن یک سری حقایق این کاربری رو حفظ کنم...
اوج جذابیت زنان بین ۳٠_۳۵عه.

خداروشکر 

بالاخره یکی ۳۰ ب بالا گفت😑😂 همشون گفتن ۲۳، ۲۵

اکثرا ۲۵

واقعا منی ک ۲۴ وخورده اییم حس پیری کردم🥺🥺😂

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
تاوقتیکه حوصله مسخره بازیو داشته باشی تو تونل بری جیغ بزنی تاوقتیکه بی دلیل بخندیو

قشنگ بود🌱🤌

ولی منظورم ظاهری و چهره اس🙂

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
2706