2733
عنوان

شیخ عرب میخواد بیاد خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 11145 بازدید | 185 پست
کور که نیستی پیراهن سفید سرتاسری همه برجستگی و فرورفتگی ها مشخص

خب شاید برجستگیش بزرگه 

فک کردی بدون شورته  

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این شیخ نیس اونطرفا به ادم پولدار میگن شیخ وگرنه شیخ با دختر شیخ فقط وصلت میکنه

چی بگم من نمیدونم🤭

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜دوستان گلم واسه تفسیر فنجان و...لطفا درخواست بدین و تاپیک نزنین برام چون باعث تعلیق میشه 💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
مرسی عزیزم اره خودمم واسن مهمه ی خواستگار داشتم ۳۵ساله اما اصلا حرف همو نمیفهمیدیم ولی ایشون اا اللن ...

حتما باهاش حرف بزن زیاد برو بیرون ببین چجور ادمیه هرکسی تا یه حدی میتونه خود واقعیش رو پنهان کنه

من عربم اصن قبول نکن ک نمیتونی کنار بیایی

جدی؟چرا شتا ک اوست عربی چرا اینو میگی۱😭اخه اینا ک جنوبین واسه خو  ایرانن 

چشه؟؟؟؟؟

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜دوستان گلم واسه تفسیر فنجان و...لطفا درخواست بدین و تاپیک نزنین برام چون باعث تعلیق میشه 💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
مبارکه عزیزم انشاالله خوشبخت بشی❤️

قربان شما

والا بنظرم یا ما سرکاریم یا تو نمیدونی شیخ کیه و به کی میگن شیخ! 

آخه شیخ از دبی واسه یه دختر تهرونی هلک هلک پاشه بیاد ایران خواستگاری! اونم شیخ تو دبی 

حالا می‌دونم داری  توهم میزنی ولی انشالله یه پولدار در حد و حدود شیخ نصیبت بشه 🤝🏼😆

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
نه والا کوردم علاقه خاصی به تیپ و چهره مردای عرب دارم🤣

انشالله که فکرای مثبت هجده تو سرت نیست 🤝🏼😂💔

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706