2733
2764
عنوان

شیخ عرب میخواد بیاد خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 11197 بازدید | 185 پست
کجااشناشدید

محل کار خواهرم منو دیدن چندبار 

مغازه نقره و سنگ فروشی اومده بودن خرید

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜دوستان گلم واسه تفسیر فنجان و...لطفا درخواست بدین و تاپیک نزنین برام چون باعث تعلیق میشه 💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

برای زن چندم؟ عرب که تا ۳۲ سال گی مجرد نمیمونه

صیغه دارن ....

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
برای زن چندم؟ عرب که تا ۳۲ سال گی مجرد نمیمونه

مامانم از همین مخینرسه میگ تا للانم مجرد بوده باشه ولی اینا تو خونشونه😭نمیدونم اخه همه ک ی رنگ نیستن

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜دوستان گلم واسه تفسیر فنجان و...لطفا درخواست بدین و تاپیک نزنین برام چون باعث تعلیق میشه 💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
این شیخ نیس اونطرفا به ادم پولدار میگن شیخ وگرنه شیخ با دختر شیخ فقط وصلت میکنه

اکثرا با دختر عمو خودشون ..

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
اختلاف سنی براتون مشکل ساز میشه اختلاف فرهنگی

چن وقت پیش ی خواستگار ۳۵ساله داشتم رد گردیم

اره تینم اختلاف سنیش زیاده

فرهنگیونمیددنم تا الان چیزی ندیدم

چند تا نکته رو در نظر بگیر اول اینکه هر دو یه مذهب باشید از لحاظ سنی و شیعه بودن

دوم اینکه تو خواستگاری قید کنید با زن دوم و سوم و ... کاملا مخالف هستید و اگر این اتفاق بی افته طلاق می گیرید

سوم اینکه اگه پولدار باشه هیچ اشکالی نداره که اختلاف سن دارید یا اونها عرب هستند و ... اگر اخلاق خوب داره و انسان باشه پول هم در کنارش بشدت لذت بخشه  کلا پول خوبه 

نه بابا اون گذشته ها بود

ههه 

تصورت اون دومادای عرب توی اینستا هست؟؟؟؟

یه سر به غار علیصدر خودمون بزن 

یه عرب گنده سیاه با پیراهن بلند  بدون شرت میاد ۴ تا زن باهاش 

اولی چادری و پوشیه دار 

۳ تا بقیه جوون و مانتویی 

یه گله بچه هم پشتشون .... 

خوشبحالت دست راستت رو سر ما چقدر من دنبال پولدار سطح بالا گشتم و آدم بدرد نخور و خسیس و زشت عایدم شد

متاهلی

2706