2733
2764
عنوان

شیخ عرب میخواد بیاد خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 11197 بازدید | 185 پست
خودتون عربی عزیزم؟

ن عزیز نهران

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜دوستان گلم واسه تفسیر فنجان و...لطفا درخواست بدین و تاپیک نزنین برام چون باعث تعلیق میشه 💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهرم دوستش اماراتیه میگف خونواده شیخ‌ها فقط با دخترای شیخا وصلت میکنن و اگرم با کس دیگه وصلت کنن فق ...

من خودم پسر عموم شیخه نخواستمش  

زندگیشون رو دوست ندارم

نمیتونی باهاش جایی بری 

نمیتونی ازاد باشی

خیلی چیزا محدود هستی باهاش 

حتی  نوع پوششت دستت نیس  دیگه چون معروفه 

نمیتونی دوتایی قدم بزنی بیرون هزار نفر بهش سلام میکنن و تمام رفتارت زیر نظره 

فقط از لحاظ پول تأمین میشی

مراسما هم همیشه خونه شلوغ

همیشه مهمون 

سلام گلم من در جریان چیزی نیستم سعی کن عاقلانه تصمیم بگیری همین سن هم حتما در نظر بگیر ۱۱ سال اختلاف ...

مرسی عزیزم اره خودمم واسن مهمه ی خواستگار داشتم ۳۵ساله اما اصلا حرف همو نمیفهمیدیم 

ولی ایشون اا اللن ک درکم کرده البته ب اون صورت ارتباط نداشتم زمان میبره

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜دوستان گلم واسه تفسیر فنجان و...لطفا درخواست بدین و تاپیک نزنین برام چون باعث تعلیق میشه 💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

والا چی بگم همه که یجوری نیست،فک کن ان شاالله بهترین تصمیم رو بگیری،شنیدم عربا مهربونن،مطمئن نیستم ولی🥲🤭

🦋در حال تحول و تبدیل شدن ب ی ادم جدید☘️من دلم زخمه لطفاً مراقب حرفاتون باشید💔اگه تند حرف زدم به دل نگیرید🙂از عشاق حامیم🥲♥️واسه پیدا کردنت،تن ب دل صحرا میدم/آخه تو رنگ چشات،هیبت دنیارو دیدم/توی هفتا آسمون،تُ تک ستارهٔ منی/بخدا ناز دو چشماتو،به دنیا نمیدم.......
شما کجایی هستی؟؟ مطمعنید مجرده؟؟

تهران بله مطمئنیم ن اینکه با کسی نبوده باشه اما خب ازدواج نکرده

بالابالا بالا دختر نرو یاللا می افتی از اون بالامگه مال عجما خار داره دخترنرو بالا

اهنگش خیلی باحاله😂😂

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر آنچه مرا به درد آورد، مرا ساخت. (っ’-‘)=͟͟͞͞🤜 / با احترام درخواستتونو پذیرا نیستم.🌺
تهرانا عزیز

من خودم خوزستانیم و با عربها معاشرت داشتیم اتفاقا بعضی خانواده هاشون خوبن و خونگرم اما شما از تهران میخوای وصلت کنی برات سخته نمیدونه بهتون گفتن میرن دوبی زندگی و... که فکر میکنی عالی وبهتربن گزینه اس ولی نه برایرشما سخت بلاخره وصلت خانواده و دو فرهنگ متفاوتتت... بهتره به حرف مادرت کوش بدی راه دور و شناخت خیییلی کم اتفاق میوفته پس بیخیال بشید بهتره. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
چن وقت پیش ی خواستگار ۳۵ساله داشتم رد گردیماره تینم اختلاف سنیش زیادهفرهنگیونمیددنم تا الان چیزی ندی ...

به هرحال ممکنه رفتارش فرق داره خودت بهتر میشناسیش چون از نزدیک باهاش صحبت کردی 

بعضیا خیلی خوبن خداشناسن مهربون 

بستگی به تربیت خانوادگی داره

2706