2733
عنوان

سریال کره ای تو ژانر دبیرستان

67 بازدید | 14 پست

سسلام.. لطفا سریال کره ای تو ژانر دبیرستان معرفی کنید(زیبای حقیقی. دونده دوس داشتنی. خون شیرین. قاشق طلایی. تو فوق العاده ای. الارم عشق. مدرسه۲٠۱۷.مدرسه۲٠۲۲.حرارت کلام۱۸سالگی ما. ایدی من خوشگل گانگنامه. و...) اینارو دیدم سریالای تاریخی و حتی عادی هم که زیاد دیدم اصابم نمیکشه.. ژانر دبیرستان معرفی کنید یه هفتست فیلم ندیدم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه صرفا میخوایی دبیرستانی باشه مینی سریال بهترین اشتباه(بد نیست ولی عالیم نیست_ ۲۱ ۲۵ سالگیم تقریبا ...

۲۱و۲۵ ساله که افسردگی شدید اورد.. الارم عشقو دیدی؟ تا قسمت ۳ دیدم میترسم دختره به عشقش نرسه اخرش میرسن به هم

۲۱و۲۵ ساله که افسردگی شدید اورد.. الارم عشقو دیدی؟ تا قسمت ۳ دیدم میترسم دختره به عشقش نرسه اخرش میر ...

اره اخرش بد بود ؛نه ندیدم ولی بپرس چون فک کنم اخرش به نقش اصلی نمیرسه البته دو فصله

2706