2733
عنوان

یکی عاشقم شده گیر داده بهم همش میاد سمتم سن بابامه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 50 پست
زشتی نداره ازالان یادبگیرد تواین موارد رودربایستی وخجالت روباید کنار بزاری بعضی ازمردا واقعا کثیفن ن ...

قبول دارم قشنگ از حرف زدن و لاس زدناش معلومه کار بلده حتی سر کلاس لباس جدید میپوشیدم نظر میداد که چقدر خوشگل شدی یا من هواسم به استاد بود میدیدم داره نگام میکنه همشم یه کار میکرد پیشم بشینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبول دارم👌🏻👌🏻اما فکر میکردم کلاس تموم شه دیگه پیام نده چون دو شهر دیگه میریم دیدم بازم پیام میده ...

خوب ببین تو کارت تموم شده دیگه 

میتونی یه سیم جدید بگیری ولی خوب بلاک بدون هزینه و با یه کلیک تمام شرش کنده میشه

بچها مجرده یه چند بار دوستاش سر کلاس متلک مینداختن که کارت سخته از فلان شهر زن بگیری (شهر من)

بهش بگو اقای فلانی لطفا دیگه پیام ندید،نامزدم دیده ناراحت شده تشکر خدانگهدار

نمی‌شه که بلاک کنم زشته!حالت خوبه؟ بلاک کن محل ... بهش نده. زشت نیست بلکه رفتار لدمی هست که به خودش ...

اخه سر کلاس درسته غیر مستقیم نخ میاد ولی خیلی رفتار محترمانه ای داشت و بچهای کلاس خیلی یه عنوان بزرگتر قبول داشتن

2706