2733

شکر گزاری : بهترین و فوق العاده ترین روش برای تولید حس خوب و رسیدن به چیزایی که میخواییم و صلاحمون هستش

شکر گزاری فوق العاده ارتعاش قوی ای داره برای جذب چیزایی که میخواییم

⭕ قبل از شروع شکر گزاری و .. حتما در مورد قانون جذب بخونید کتاب راز یا مستند راز قسمت اول تو آپارات هم هست ⭕

مستند راز : https://www.aparat.com/v/p7ote بزنید رو لینک

چوَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِنْ شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ ۖ وَلَئِنْ كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِي لَشَدِيدٌ

و (باز به خاطر آرید) وقتی که خدا اعلام فرمود که شما بندگان اگر شکر نعمت به جای آرید بر نعمت شما می‌افزایم و اگر کفران کنید عذاب من بسیار سخت است.

تو این آیه ی ۷ سوره ابراهیم کامل و واضح خداوند فرموده شکر نعمت کنی نعمتت رو زیاد میکنیم و ..

خودش کامل و واضح توضیح داده

مولوی :شکر نعمت نعمت افزون کند

دوستان شکر گزاری بزرگترین تمرین برای جمع کردن حواسمون به چیزایی که داریمه و به چیزایی که میخواییم هستش و حسمون رو خیلی خوب می‌کنه

🔺خدایا ازت سپاس گزارم بابت چشم هام که این همه خوبی رو میبینیم

🔺خدایا ازت سپاس گزارم بابت وجود همسرم 

🔺خدایا ازت سپاس گزارم بابت این گوشی موبایل که باهاش حس خیلی ها رو خوب میکنم

🔺خدایا ازت سپاسگزارم بابت مهر و محبتی که تو زندگیم هشت

🔺خدایا ازت سپاسگزارم بابت این که دوستان تاپیک هام رو دوست دارن

⭕دوستان مهم ترین چیز تو شکرگزاری اینه که واقعی باشه ، قابل اندازه گیری باشه ، مشخص و واضح باشه و خاص باشه و این که کلی نباشه

🔺خدایا شکرت بابت تن سالم زیاد جالب نیست

سعی کنید دونه به دونه بگید

مثلا بابت چشم و گوش و دست و پا و ...

⭕تمرین های شکرگذاری هم خیلی خوبه مثلا هر روز ۱۵ تا مورد رو تو دفتر بنویسید در ماه میشه ۴۵۰ مورد دارید بابت شکر کردن و کلی چیز دیگه هم مونده که شکر کنید

شکر کردن یادآوری چیزا های خوبی که دارید هست و کلی باعث میشه حستون خوب بشه و وقتی چیزایی که دارید رو شکر میکنید جا برای چیزایی که میخواهید خالی میکنید

⭕دلم میخواست در مورد شکر گزاری کامل و توضیح بدم ولی چند تا تاپیک باید بزنم خیلی طولانی میشه

میتونید تو گوگل خیلی ساده در مورد شکر گذاری کلی مطلب بخونید و البته میتونید کتاب 👇👇👇👇

💠💠ازتون خواهش میکنم کتاب معجزه خانم راندا برن رو بخونید فوق العاده موثر هستش

⭕ بزرگترین چیزی که باعث شد زندگی من و خیلی انسان های دیگه که تغییر مثبت کنه و اتفاق های مثبت بیفته و رو موج مثبت باشه و دیدگاه مثبت پیدا کنیم و .. همین شکر گذاری هستش

این که عادت به شکر گزاری کنید فوق العاده اس

شکر گزاری در ظاهر ساده هستش وقتی در موردش تحقیق کنید متوجه میشوید که چقدر نحوه شکر گذاری

ساعت شکر گزاری 

کلمه هایی که ازش استفاده میکنید و

انواع شکر گزاری 

متفاوت هست و تاثیر داره

یه مدل شکر شکر گزاری داریم برای رسیدن به چیزی که میخواییم

خدایا شکرت که هر روز کلی نعمت بهم میدی (n و n و n)

خدایا شکرت که بابت شغلی که دوستش دارم و قراره به زودی بهم بدس 🙏

خدایا شکرت که تا آخر ماه فلان چیز رو به دست میارم

گفتم قابل اندازه گیری و واقعی و منطقی و .. باشه

مثلا خدایا شکرت بابت جاییزه بانک فلان که قرارع برنده بشم

حالا هی شکر گذاری کن وقتی تو اون بانک حساب نداری 🤣

در مورد شکر گذاری حتما حتما تحقیق کنید و کتاب بخونید و تو زندگیتون انجام بدید فوق العاده تاثیر گذاره

هرچقدر در موردش صحبت کنم کمه 

من فقط در حد تجربه و اطلاعات و آگاهی خودم این تاپیک ها رو میزنم بهتره در موردشون تحقیق کنید به ذهنیت و مطالب خوبی می‌رسید !

اگر طولانی شد یا اگر غلط املایی داشت و .. عزر می‌خوام 

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
خدایا شکرت سرم داره میترکهخدایا شکرت به خاطر بیماری این همه درد میکشم

شکر گزاری در هر موردی باعث شدت این مورد میشه! 

صحبت کردن از روی حرص و کنایه 

فقط روان خود آدم رو خراب می‌کنه ! 

بیماری های ( روحی و روانی ، جسمی و ...) برای هر انسانی تو هر دوره ای از زندگیش وجود داره! 

انسان ها تو مسیر زندگیشون با چالش های متعددی رو به رو هستند که زیر فشار قرار میگیرن 

حالا زیر فشار درد روح و روان باشه 

یا فشار درد جسم باشه ! 

هر جفتش می‌تونه گذرا باشه ! 

هر چند که تمام این دنیا گذراست و با تمام خوشی هاش و ناراحتی هاش گذراست 

مهم عقیده و باور انسان نسبت به این شرایط سخته ! 

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شکر گزاری در هر موردی باعث شدت این مورد میشه! صحبت کردن از روی حرص و کنایه فقط روان خود آدم رو خراب ...

گذراس کاش زودتر بگذره تموم شه بره

من رام تو بودم که رمیدم، که رماندی/صیاد قسم خورده ی من دیر چکاندی
خدایا سپاسگزارم در بن بست ها راه میگشایی

خداوند گر ز حکمت ببندد دری 

ز رحمت گشاید در دیگری 

گاهی اوقات ما از خداوند کمک میخواییم در مورد یک موضوعی که ( به عقیده خودمون) اون موضوع اگر اتفاق بیفته یه صلاح ماست و خوشحالی و نیک بختی ما تو این موضوع و مسیر هستش و از خدا طلب رحمت و کمک می‌خوایم ! 

حالا خداوند که به تمام این دنیا آگاه و قادر و توانا هستش 

کامل مشخصه واسش که این مسیر ما این خواسته ما اصلا به صلاح ما نیست ! 

مثل اون بچه ای که دوست داره بره آشپزخونه و به گاز یا قابله داغ دست بزنه!!!! 

خداوند چیزی که ما میخواییم رو به ما نمی‌ده 

مثل اون مادری که جلوی این کودک رو میگیره 

کودک گریه می‌کنه ! مادر در عوض یه خوراکی یا ..دیگه بهش میده !! 

خداوند چیزی که ما می‌خواستیم رو به ما نداد و اجازه نداد بریم سمتش حتی چون ما ازش کمک خواستیم !! 

حالا در عوض اون،  مسیر درست رو بهمون میده

چه زمانی ؟ 

اگر گریه کردن در مورد اون چیزی که خواستیم و نشد  رو بزاریم کنار و .. بهمون میده! 

شاید هم زود تر داد 

خداوند گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری گاهی اوقات ما از خداوند کمک میخواییم در مورد یک موض ...

کافیه از خدا بخوایم و به شدنش باور داشته باشیم و البته مسوولیت شدنش هم بپذیریم 

گذراس کاش زودتر بگذره تموم شه بره

چه بخواهیم چه نخواهیم تمام خوشی ها و تا خوشی های زندگی گذراست! 

گاهی اوقات زمان چنان راه حل زیبایی هستش که فقط صبر و شکیبایی رو به ما یاد میده! 

هرچند که سختی ها و مشکلات به عقیده من اگر از دیدگاه بهتری نگاه کنیم 

درس بزرگی بهمون میده ! 

هنر تو دیدگاه زیبا داشتن هستش ! 

بنده خدایی تو خارج از ایران  به نام (نیکلاس جیمز ووییچیچ)

بدون دست و پا 

برای میلیون ها  نفر  سخنرانی انگیزشی و .. می‌کنه و حالش خیلی هم خوبه !

با تمام سختی های شرایطی که داره و هیچوقت شرایطش مثل مردم عادی نمیشه 

ولی دو سه تا بچه هم داره و زندگی عالی ای نسبت به شرایطش داره و راضی هست

کافیه از خدا بخوایم و به شدنش باور داشته باشیم و البته مسوولیت شدنش هم بپذیریم

این که یه مورد رو از خدا بخواهیم و بهش بگیم هر چی شد پای خودمون بحثش فرق می‌کنه ! 

ولی این که صلاح خودمون رو از خدا میخواییم  و ازش مسیر درست زندگیمون رو بخواهیم بحثش یه چیز دیگه اس! 

خداشکرت که یه دردسر بزرگ روازم دورکردی ...

🙏👌

اینکه شکر گذاریو با یه حال خوب هم انجام بدیم خیلی مهمه نه مثل یه عادت و کسل کنندهاگه تاپیک جدید گذاش ...

کاملا درسته ولی قدرت کلمات رو نباید دست کم گرفت ! 

و این نباید بهونه ای بشه برای شکرگزاری نکردن در مواقع این که حالمون خوب نیست ! 

هر چند شکرگزاری باعث حال خوبمون هم میشه 

چون یادآور چیزایی که داریم 

وقتی دفترچه شکر گزاری رو باز میکنیم 

متوجه میشیم چه چیزای فوق العاده ای داریم و گاهی اوقات یادمون می‌ره 

کاملا درسته ولی قدرت کلمات رو نباید دست کم گرفت ! و این نباید بهونه ای بشه برای شکرگزاری نکردن در مو ...

نه منظورم اینه که با حس خوب اون شکر گذاری رو انجام بدیم نه مثله یه روتین کسل کننده یعنی حتی اگه فلان چیز رو نداریم با خیال تخت از داشتن اون چیز خداروشکر کنیم 

نمیدونم منظورم و رسوندم یا نه

2706