2733

من 20 سالمه اون 38 سالشه یه دوره آموزشی میرفتم تو کلاس متوجه شدم ازم خودش اومده من مثل یه بزرگتر میدیدمش اصلا فکرشم نمیکردم از من خوشش بیاد وقتی وارد کلاس میشدم دو سه تا از آقایون کلاس نگاش میکردن اوایل باور نمیکردم بعد یه جورایی حس کردم خودمو میزدم به اون راه که یه وقت رو در رو بهم نگه 

حالا اون دورهه تموم شده هفته ای دو هفته ای پیام میده یه جورایی بهم رسونده ولی بازم خودمو زدم اون راه و سر سنگین جوابشو میدم و بهش غیر مستقیم رسوندم ک من اصلا تو فکرت نیستم جالب اینجاس در اموزشگاه حتی دیده پارتنرم اومده دنبالم اولش جا خورد یه دو روز سرد شد ولی بازم اومد

نمیدونم چیکارش کنم دیگه پیام نده نمیشه بلاک کنم زشته بچه که نیست مستقیمم پیشنهاد نداده که مستقیم بگم نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو آقای فلانی پارتنرم اصلا دوس نداره با کسی تلفنی در ارتباط باشم 

و بهتره ارتباطمون  در حد همون کلاس باشه نه بیشتر😃

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

اصلا جوابش رو نده اینجور آدما ممکنه حتی زن هم داشته باشن به دروغ بگن نداریم!!!

فقط میخواد از دختر بودن و نجیب بودنت استفاده کنه چون هنوز دختر بچه ای به چشم اونا یه میوه خوشمزه که بخوان سو استفاده کنن فقط بلاکش کن 

غریبه است

بگذار زشت باشه 

الکی حس بد گرفتی، ذهنت مشغول کردی...

به درک، صد سال سیاه نباشه

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!

مجرده ؟

هر وقت پیشنهاد داد بگو ب کس دیگه قول دادم

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜 💜 آیا هنوز آمدنت را بها کم است💜 
2706